Binance’nin 10. Rezerv Kanıtı Raporu Yayımlandı: Kullanıcıların Borsada Bulundurduğu Kripto Paraların Miktarı Belirlendi

Bitcoin Haber

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 10. Rezerv Kanıtı (PoR) raporunu yayımladı. Rapora göre, Binance kullanıcıları borsada 588 bin Bitcoin (BTC) ve 3.89 milyon Ethereum (ETH) bulunduruyor. Tether (USDT) miktarı ise bir önceki rapora göre %1 artışla 15.44 milyar USDT’ye ulaştı. Kullanıcıların Binance’deki diğer kripto paraların miktarları da raporda detaylı olarak verildi.

Rezerv Kanıtı, kripto para borsalarının kullanıcılarına ait varlıkları gösteren bir göstergedir. Bu sayede, borsaların kullanıcı varlıklarını tamamen karşılıklı bir şekilde tutup koruduğunun kanıtı sağlanır. Bir kullanıcı bir kripto para borsasında 1 BTC yatırdığında, borsanın rezervleri en az 1 BTC artar. Bu, kripto para borsasının tüm kullanıcı varlıklarını 1:1 oranında tuttuğunu gösterir.

Binance’nin 10. Rezerv Kanıtı raporu, kripto para dünyasının merakla beklenen bir olayıdır. Bu rapor, borsanın kullanıcılarına ait varlıklar ve bu varlıklar karşısında Binance’nin tuttuğu varlık miktarına ilişkin detaylı bilgiler sağlar. Binance, dünyanın en büyük kripto para borsası olduğu için, raporun sonuçları kripto para dünyası için önemli bir gösterge niteliğindedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Tayvan’dan Kripto Para Hizmet Sağlayıcılarına Yeni Kurallar Geliyor

Sonraki Haber

Kripto Para Farkındalığı Artıyor Ancak Web3 Bilinci Düşük

İlgili Haberler