Binance, Vadeli İşlemleri Etkileyen Sorun Hakkında Bilgilendirme Yaptı

Bitcoin Haber

Kripto para borsası Binance, resmi Twitter hesabı üzerinden vadeli işlemleri etkileyen bir sorun hakkında son dakika bilgilendirmesi yaptı. Binance, borsada yaşanan bu sorunun farkında olduklarını ve ekibin sorunu çözmek için çalıştığını belirtti.

Global ölçekte en büyük kripto para borsası olan Binance, sabah saatlerinden bu yana borsada yaşanan sorunu çözmeye çalışıyor. Ancak sorunun çözülme sürecinde, USDT-Marjinli vadeli işlemler şu anda kullanılamıyor.

Borsada yaşanan bu sorunun farkında olduklarını belirten Binance, ekibin sorunu çözmek için yoğun bir şekilde çalıştığını ifade etti. Bu süreçte USDT-Marjinli vadeli işlemlerin kullanılamadığı da belirtildi.

Binance, Twitter üzerinde yaptığı paylaşımda, “Binance’te vadeli işlemleri etkileyen bir sorun olduğunun farkındayız. Bu sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmeye çalıştığımız için USDT-Marjinli vadeli işlemler şu anda kullanılamıyor. Yeni güncellemeler burada paylaşılacaktır.” ifadelerine yer verdi.

Binance, vadeli işlemlerde yaşanan sorunun çözümü için çalışmalarını sürdürürken, kullanıcılarına da bu durum hakkında bilgilendirme yapmayı ihmal etmedi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

“Kripto Para Analisti Altcoin’ler İçin Yükseliş Sinyali Verdi”

Sonraki Haber

Kripto Para Piyasasındaki Düşüşe Rağmen TON ve RUNE Göz Kamaştırıyor

İlgili Haberler