Binance, Spot Ticaret Botları Hizmeti’nden 57 İşlem Paritesini Kaldırıyor

Bitcoin Haber

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, spot ve vadeli işlemlerde gerçekleştirdiği işlem paritesi temizliğini sürdürüyor. Buna göre, 29 Eylül saat 05.00 itibarıyla Spot Ticaret Botları Hizmeti’nden 57 işlem paritesi kaldırılacak ve bu paritelerdeki işlemler durdurulacak.

İşlem paritesi, bir kripto paranın başka bir kripto para veya geleneksel fiat para birimi karşısındaki değerini ifade eder. Kripto para piyasalarında genellikle kripto paralar kendi içlerinde veya önde gelen kripto paralarla işlem görür. Örneğin, BTC/USD işlem paritesi Bitcoin‘in Amerikan Doları karşısındaki değerini gösterir.

Kripto para borsalarında çeşitli kripto para işlem pariteleri bulunur. Kullanıcılar, bu pariteler aracılığıyla kripto paralar arasında ticaret yapabilirler. Ayrıca, bazı borsalarda kripto paraların diğer varlıklarla olan işlem pariteleri de bulunabilir.

Kripto para piyasası volatil bir yapıya sahip olduğu için, işlem paritelerinin fiyatları hızla değişebilir. Bu nedenle kripto para ticareti yaparken dikkatli olmak ve piyasa hareketlerini yakından takip etmek önemlidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

BitMEX Kurucusu Arthur Hayes’ten Kripto Para Piyasasına Çin Sermaye Kaçışı Uyarısı

Sonraki Haber

Binance ve Changpeng Zhao, SEC Davasına İtiraz Ediyor

İlgili Haberler