Binance CEO’su Changpeng Zhao, BTC/USDT Paritesi Hakkında Açıklama Yaptı

Bitcoin Haber

Kripto para borsası Binance‘teki BTC/USDT paritesi 2706 dolar seviyelerine geriledi. Binance CEO’su Changpeng Zhao, resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla, BTC/USDT paritesindeki düşüşün yalnızca bir görüntüleme sorunu olduğunu belirtti.

Binance borsasındaki BTC/USDT paritesi düşüşünün ardından Zhao, konu hakkında açıklamalarda bulundu. Zhao, sorunun yalnızca grafikteki bir görüntüleme problemi olduğunu ve alım-satım işlemlerinin bu durumdan etkilenmediğini belirtti.

Zhao ayrıca, sorunun kaynağının tespit edildiğini ve bazı yeni kodların bu hataya neden olduğunu ifade etti. Verilerin geri döndürülerek düzeltilmesi gerektiğini belirtti.

Kripto para borsası Binance’in CEO’su, BTC/USDT paritesinde meydana gelen hatanın yalnızca grafikteki görüntüleme sorunundan kaynaklandığını vurguladı. Zhao, platformdaki alım-satım işlemlerinin söz konusu hatadan etkilenmediğini ve henüz hatadan etkilendiğini bildiren bir kullanıcı olmadığını belirtti.

Zhao’nun açıklamasına göre, söz konusu hatanın 2 saat içerisinde çözülmesi bekleniyor. Bu durum, Binance kullanıcıları için önemli bir rahatlama sağladı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

DonAlt’tan Bitcoin Cash ve Altcoinler Hakkında Yükseliş Tahminleri

Sonraki Haber

Ethereum Vadeli İşlem ETF’ine Onay Beklentisi Ethereum’un Fiyatını Yükseltti

İlgili Haberler