Altcoinler ve Bitcoin: Milyarder Tim Draper’dan Uyarılar ve Tavsiyeler

Bitcoin Haber

Kripto para piyasaları zorlu bir dönemden geçiyor ve kral kripto para birimi Bitcoin (BTC) umut vermiyor. Piyasanın negatif seyri, alıcıların düşüş hissiyatını artırırken, altcoinler de önemli kayıplar yaşadı. Aynı zamanda, piyasaya talihsiz bir zamanlamayla sürülen ve potansiyelini ortaya çıkaramayan altcoinler mevcut.

Ayı piyasaları, Ethereum l2 ölçeklendirme çözümlerinin tek tek token ihraç ettiği bir dönem oldu. Ancak, risk iştahının zayıfladığı bu dönemde, ihraç edilen tokenler beklenen ölçüde güçlü performans gösteremedi. Ancak, tarihsel veriler, bu tür fayda üreten ve ilgi gören ağların yerel kripto para birimlerinin boğa sezonunda etkileyici performans gösterebileceğini söylüyor.

Henüz boğa sezonu ile tanışmamış altcoinlerin en azından bir kısmı 2024 veya 2025 yılında yaşanacak boğa sezonunda parabolik yükselişler yaşayacak. Bu durum, emsalleriyle karşılaştırıldığında onlarca kat değerlenen fiyatları görmemizi sağlayabilir.

Özellikle Arbitrum (ARB) gibi altcoinler, ETH L2 çözümleri arasında en fazla ilgi gören ağlar oldu. Son veriler, bu ağların balina ilgisini çekmekte başarılı olduğunu gösteriyor. Bu durum, balina grubu yatırımcıların uzun vadeli hedeflere odaklandığı ve piyasaları diğer yatırımcılardan daha iyi okudukları göz önüne alındığında, kısa vadeli performansı pozitif etkileyebilir.

Son olarak, Santiment verileri sadece balinaların değil, daha küçük yatırımcıların da birikim eğiliminde olduğunu gösteriyor. Bu durum, kripto para piyasalarının gelecekte daha canlı bir döneme girebileceğine işaret ediyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

FTX Borsasının Çöküşü Sonrası Ortaya Çıkan Suçlamalar ve Hukuki Gelişmeler

Sonraki Haber

Shiba Inu (SHIB) Coin: Beklentiler ve Gerçekler

İlgili Haberler