4000 BTC’lik Büyük Transfer ve Bitcoin Piyasası Üzerine Değerlendirmeler

Bitcoin Haber

Whale Alert, büyük miktarda kripto varlık taşıyan ‘balina’ olarak adlandırılan adreslerin gerçekleştirdiği büyük ölçekli kripto para işlemlerini takip ediyor. Son paylaşılan verilere göre, tek bir işlemde 4000 adet Bitcoin (BTC) bilinmeyen bir cüzdan arasında transfer edildi.

Öte yandan, Bitcoin bu hafta başında 25.500 dolar seviyelerine kadar düştü ancak ardından yeniden yükselişe geçti ve 26.500 dolara kadar çıktı. Bitcoin’in yükselişiyle birlikte kripto para piyasası da yeniden yükselişe geçti ve çoğu altcoin değer artışı yaşadı.

Bitcoin’in piyasa değeri, sabah saatlerinden itibaren yaşanan yükselişlerle birlikte 500 milyar doları aştı. Kripto endüstrisinin toplam piyasa değeri ise 1,04 trilyon doları geçti.

Kripto para piyasasındaki volatilitenin artması, balina aktivitesinde de önemli bir artışa neden oldu. Whale Alert, 4000 BTC’nin tek işlemde transfer edildiğine dikkat çekti.

Whale Alert’ün paylaştığı verilere göre, gün içinde tek bir işlemde ortalama 105,3 milyon dolar değerinde 4000 BTC transfer edildi. Ancak, bu BTC’ler henüz herhangi bir kripto para borsasına transfer edilmedi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Fiyatı İçin CoinCodex ve CrypNuevo’dan Önemli Tahminler

Sonraki Haber

Kripto Para Piyasası Yükselişte: Bitcoin ve Solana (SOL) Değer Kazandı

İlgili Haberler