Yükseliş Potansiyeli Olan Üç Altcoin: RNDR, LINK ve TOMO

Bitcoin Haber

Son dönemlerde kripto para piyasalarında yaşanan düşüşe rağmen Render (RNDR), Chainlink (LINK) ve TomoChain (TOMO) altcoinlerinin yükseliş potansiyeli olduğu belirtiliyor. Render’ın yerel tokeni RNDR, yapılan analize göre, düşüşlere rağmen yükselen kanal formasyonunu koruyor. 1,76 / 1,73 ve 1,69 dolarlık destek seviyeleri RNDR için dikkatle takip edilmeli.

Chainlink (LINK) ise son zamanlarda balina alımları ile gündeme geliyor. LINK/BTC paritesinde Ekim ayı başından beri görülen düşüş trendi kırıldı ve bu durum LINK fiyatının Bitcoin karşısında güçleneceğini gösteriyor. LINK/BTC paritesi için dikkat edilmesi gereken destek seviyeleri 0,0002683 / 0,0002646 ve 0,0002621 seviyeleri.

TomoChain (TOMO) bir günlük grafikte dikkat çeken ilk oluşum yükselen kama formasyonu olarak belirtiliyor. Ağustos’ta yaşanan düşüşte EMA 200 ortalamasının destek olarak çalıştığı, TOMO fiyatının ise %60 oranında yükseldiği görülüyor. TOMO için dikkat edilmesi gereken destek seviyeleri; 1,38 / 1,31 ve 1,24 dolar seviyeleri.

Üç altcoinin de yükseliş potansiyeli olduğu belirtilirken, kripto para piyasasının öngörülemezliğinin altı çiziliyor. RNDR, LINK ve TOMO’nun destek ve direnç seviyeleri yatırımcılar tarafından dikkatle takip edilmeli.

Bu analizler, yatırımcıların bilinçli bir şekilde hareket etmesine yardımcı olabilir ancak kripto para dünyasının volatilitesi göz önünde bulundurulmalı ve yatırımlar dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Circle, Filipinler’deki Coins ph ile Ortaklık Kurarak Asya Pazarında USDC’nin Tanınırlığını Artırmayı Hedefliyor

Sonraki Haber

Ethereum Fiyatı Düşüşte: Beklentiler ve Potansiyel Hedefler

İlgili Haberler