XRP, SOL ve ADA: Kripto Paralardaki Son Durum

Bitcoin Haber

Madenci satışları sonrası Bitcoin fiyatı düşerken, altcoinlerde de hareketlilik gözlemlenmekte. XRP Coin fiyatı kritik bir destek alanında bulunuyor ve altcoinler genel olarak Bitcoin’deki daha büyük düşüşlerden endişe ediyor. XRP’nin geçtiğimiz hafta 0,56 dolarlık direnci geçemediği ve fiyatın hareketli ortalamaların altına indiği görülüyor. Bu durum, XRP Coin’in 0,41 dolar ile 0,56 dolar arasında sıkışabileceğine işaret ediyor.

Solana (SOL), 20 günlük EMA’daki 21,79 dolarlık kritik desteği koruduğunda güçlü bir duruş sergiliyor. Geçtiğimiz hafta kurumların Solana ETP’lerine 20 milyon doların üzerinde yatırım yapması önemli bir gelişme olarak kabul ediliyor. Eğer Solana yukarı hareketini sürdürürse, bir ters baş ve omuz formasyonu oluşturabilir ve bu durum 32 doları hedefleyebilir.

Cardano (ADA) da XRP gibi hareketli ortalamaların altına inen fiyat talep eksikliği çekiyor. Projenin kronik sorunları Cardano’nun pozitif ayrışmasını engelliyor. DJED beklenen ilgiyi görmedi ve Cardano fiyatının güçlü kalması için çok az neden kalmış görünüyor. Destek seviyesinin kaybı halinde, ADA Coin için 0,22 ve 0,2 dolar hedeflenebilir.

Kripto para piyasalarındaki hareketlilik devam ederken, yatırımcıların kendi araştırmalarını yaparak işlem yapmaları öneriliyor. Kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve risk taşıdığı unutulmamalıdır.

Bu makalede yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

XRP, SOL ve ADA Coin Fiyat Analizi ve Beklentiler

Sonraki Haber

Bitcoin Madencileri Tasfiye Etti: BTC’nin Fiyatı ve Madenci Gelirleri Üzerine Etkileri

İlgili Haberler