XRP Değerindeki Artış ve Piyasadaki Genel Yükseliş Eğilimi

Bitcoin Haber

Kripto para piyasasının son dönemdeki yükseliş trendi, XRP‘nin de değerini artırdı. Son 24 saatte %3,5 artışla 0,49 dolar seviyesinden işlem görmeye başlayan XRP, 0,5 dolarlık direnç bandına yaklaştı. ABD’nin enflasyon verilerinin beklentilerin üzerinde gelmesine rağmen kripto para piyasasının yükseliş eğilimi sürdü. Bu durum XRP’nin de değer kayıplarını telafi etmesine yardımcı oldu.

XRP, hafta başında 0,46 dolar seviyelerine düştü ancak daha sonra kademeli bir yükselişe geçti. Piyasanın yükselişle başlamasıyla XRP’nin değeri hızlandı ve 0,5 dolarlık direnç bandına yaklaştı. XRP’nin son değerlendirmelerinde analistlerin dikkat çektiği nokta, XRP’nin 0,5 dolar seviyelerini aşması durumunda değer artışlarının hız kazanabileceği oldu.

XRP’nin 24 saatlik işlem hacminde büyük bir düşüş ya da yükseliş olmadı. Ancak, son dönemdeki yükselişlerle XRP’nin toplam piyasa değeri 26,8 milyar doları aştı. XRP, son 24 saatte %3,5’luk artışla günün öne çıkan kripto paraları arasında yer aldı.

XRP’deki yükseliş, piyasadaki genel yükseliş eğilimi ve XRPL Ledger’daki yaklaşan güncellemeye bağlandı. Ripple CTO’su, yaklaşan güncellemenin uzun vadede oldukça önemli olduğunu vurguladı. Bu güncellemeyle XRPL’deki bir dizi yeni özellik faaliyete girecek.

Yatırımcılara hatırlatma: Kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığı unutulmamalı, yatırımlar kendi araştırmalar doğrultusunda yapılmalıdır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Analisti DonAlt, Piyasaya Geri Dönüşünü Açıkladı

Sonraki Haber

Haftanın Öne Çıkan Altcoinleri: HIFI, STORJ ve MTL

İlgili Haberler