XRP Coin: Yatırımcıların Bilmesi Gerekenler ve Güncel Tahminler

Bitcoin Haber

Yaklaşan Ripple partisi ve SEC ile olan dava nedeniyle XRP Coin’in popülerliği sürüyor. Ancak, yatırımcıların dikkat etmesi gereken kritik fiyat bölgesi, altcoinin performansını belirleyecek. Bu durum, yatırımcılara kısa ve orta vadeli durum hakkında önemli sinyaller veriyor.

SEC ile yıllardır mücadele eden XRP Coin, 13 gün önce ikili dip formasyonunu tamamladı ve bu süre zarfında fiyat artışı yaşandı. Ancak, fiyat eğer 0,49 doların altına düşerse kısa vadeli yükseliş beklentisi zora girebilir. Bu hafta yapılacak Ripple Zaferi Partisi, XRP Coin’in değerini artırabilir.

Fiyat şu anda 0,52 doları test ediyor ve bu bölgeyi aşamıyor. RSI artmakla birlikte henüz 50’nin üzerine çıkmamıştı. Eğer hareket devam edecekse bunun kritik eşiği geçmesi önemli.

Kaynak: https://coinstats.app/coins/ripple/

Kısa vadede altı saatlik grafik net bir yükseliş sinyali vermiyor. Ancak, XRP Coin fiyatı kısa vadeli yükselen desteğin altına sarktı ve bu durum, yukarı yönlü hareketin sona erdiğini gösteriyor. Eğer XRP Coin fiyatı kısa vadeli grafikte 0,49 dolarlık yatay desteğin altına inerse %7 kayıpla 0,46 dolar bölgesine çekilebilir.

Son olarak, SEC’in temyiz için başvurusuna henüz cevap gelmedi. Eğer temyiz görüşmesi kabul edilmezse toplu temyiz yoluna gidilecek ve önümüzdeki yılın Nisan ayına kadar özet karar kesin biçimde mevcut haliyle kalacak. Bu durum, menkul kıymet damgası yemiş başta XRP olmak üzere çoğu altcoinin canını kurtaracak.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

“Worldcoin’in Şili’de Büyük Başarıya Ulaşması ve Küresel Büyüme”

Sonraki Haber

Kripto Para Dünyasında Merkeziyetsizliğin Riskleri: Binance CEO’sundan Uyarı

İlgili Haberler