XRP, ADA ve DOGE İçin Eylül Ayı Fiyat Beklentileri

Bitcoin Haber

En popüler üç kripto para birimi XRP, ADA ve DOGE’de büyük bir hareket bekleniyor. Yatırımcıların endişe duyduğu konu, BTC’nin kritik destek bölgesini defalarca test etmiş olması ve bu durumun aşağı yönlü kırılma ihtimalini artırmasıdır. Bu durum, XRP, ADA ve DOGE yatırımcılarını hangi seviyelerin beklediği konusunda merak uyandırıyor.

1 Eylül’de XRP fiyatı 0,50 doların altına düştü. Daha düşük seviyelerin sürdürülememesi ve 0,50 dolar seviyesinden güçlü bir toparlanma olmaması, aşağı yönlü bir kırılma olasılığını artırıyor. XRP fiyatı düşmeye devam ederse, yatırımcılar önümüzdeki günlerde 0,41 dolara kadar düşüş görebilir. Ancak, eğer fiyat yükselirse, XRP’nin değeri 0,56 ve 0,6 dolara kadar çıkabilir.

Cardano (ADA) son birkaç gün içinde 0,24 ila 0,28 dolar arasında değişim gösteriyor. Bu durum, boğalar ile ayılar arasında bir kararsızlık olduğunu gösteriyor. Fiyat 20 günlük EMA’dan aşağı dönerse, ADA’nın değeri 0,24 ve 0,22 dolar arasında değişebilir. Ancak, boğaların düşüş senaryosunu geçersiz kılmak için 0,26 dolar üzerinde kapanışlara ihtiyaç var.

Dogecoin (DOGE) ise 2 Eylül’de 20 günlük EMA’nın (0,07 dolar) üzerine çıkmaya çalıştı ancak başarılı olamadı. Bu durum, DOGE/USDT çiftinin 20 günlük EMA ile 0,06 dolarlık önemli destek arasında sıkışıp kalmasına neden oluyor. Ancak Elon Musk’ın yakında yayınlanacak biyografisindeki DOGE detayı iddiaları veya Kasım ayındaki DOGE ay görevi söylentileri talebi canlandırabilir mi, bu henüz bilinmiyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum (ETH) İçin Düşüş Trendi ve 200 Dolarlık Hedef

Sonraki Haber

Shiba Inu Token Yakma Hızı İle Hedef Fiyata Ulaşmak 8.472 Yıl Alabilir

İlgili Haberler