XLM Fiyatı İçin Kritik Seviyeler ve Gelecek Beklentileri

Bitcoin Haber

Stellar (XLM), Eylül ayı kayıplarından dolayı baskı altında bulunuyor. Bitcoin‘in 28.000 doları yeniden kazanmasına rağmen, XLM henüz sağlam bir toparlanma kaydedemedi. Piyasaya sürülen stablecoin bile XLM’nin yukarı doğru toparlanmasını sağlayamadı. Ağustos ve Eylül aylarında 0,112 dolarlık düşük seviye, toparlanmayı tetikleyen güçlü bir sinyal olmuştu. Ancak, Eylül sonu ve Ekim başında benzer bir toparlanma olması beklenmiyor.

Haftalık yükseliş emri bloğunun (OB) 0,0949 dolar ile 0,1094 dolar aralığın en düşük seviyesinin biraz altında olması, bu bölgenin ekstra bir düşüşe karşı dayanabileceğini gösteriyor. Ancak, 0,122 dolarlık orta aralığı yeniden test etmek için boğaların 0,1151 dolar ve 0,1195 dolar olmak üzere iki engeli aşması gerekiyor.

CMF’nin sıfırın altında olması, yavaş performansın son birkaç gündeki negatif sermaye girişlerinden kaynaklandığını düşündürüyor. OBV ve RSI ise talebin düşük olduğunu ve satın alma baskısının az olduğunu gösteriyor. Coinalyze’nin negatif birikimli salınım endeksi (ASI) ise, XLM’nin uzun vadeli fiyat eğiliminin düşüş yönünde olduğunu gösteriyor.

Ancak, açık faiz oranları ve CVD Eylül sonundan bu yana iyileşme gösteriyor. Bu durum, vadeli işlemler piyasasında talebin biraz arttığını ve alıcıların bir miktar avantaj elde ettiğini gösteriyor. Bu durumda, uzmanlar düşük aralığın savunulabileceğini ve alıcıların iki engelden ve orta aralıktan kar elde edebileceğini belirtiyorlar.

Sonuç olarak, XLM’nin fiyat hareketi konusunda belirsizlik hâkim. Ancak, belirli seviyelerin savunulması ve alıcıların belirli engelleri aşması durumunda, olumlu bir hareket görülebilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Piyasaları Ekim Ayında Nasıl Bir Seyir İzliyor?

Sonraki Haber

Ünlü Stratejist McGlone, Kripto Paraların Geleceği Hakkında Uyarıda Bulundu

İlgili Haberler