XLM Coin Yatırımları ve Fiyat Tahminleri

Bitcoin Haber

Son birkaç aydır altcoin yatırımcıları, BTC’nin kayıplarının altcoinlerde çarpan etkisi nedeniyle oldukça sıkıntılı dönemler geçirdi. Bu süreçte, birçok altcoin yükseliş trendinden çıkarken, birçok popüler kripto para da tüm zamanların en düşük seviyelerine indi. Bu durum, XLM Coin yatırımcılarına da yansıdı.

Bitcoin fiyatının son bir ayda dalgalanması, XLM Coin yatırımcılarının kazançlarını etkiledi. Temmuz ayında zirveyi gören XLM Coin, piyasa hissiyatının negatif olmasıyla düşmeye başladı. Token, Temmuz 2023’teki yıllık en yüksek seviyesi olan 0,195 dolardan Ağustos ayında 0,105 dolarlık desteğe kadar geriledi.

XLM Coin boğaları, fiyatı bu destek bölgesinde tutmak istedi. Ancak XLM Coin fiyatı, destek seviyesinin yüzde 10 üzerinde bulunuyor ve BTC fiyat performansına bağlı olarak destek bölgesini yeniden test etme riskiyle karşı karşıya.

RSI yükselişin ivme kazanabileceğini gösteriyor. Fed toplantısından son bir miktar rahatlamaya işaret ediyor. İyimser senaryonun gerçekleşmesi durumunda, bir sonraki direnç mevcut fiyatın yaklaşık %100 üzerinde ve 0,235 dolar bölgesi test edilebilir.

Yatırımcıların izlemesi gereken kritik bölge 0,13 dolar ve bu bölgenin güçlü biçimde geçilmesiyle %100’e yakın artış potansiyeli ortaya çıkacak. Ancak genel piyasa hissiyatı şimdilik net pozitife dönmüş değil. BTC birkaç gündür vadeli işlemlerdeki biriken tasfiye bölgelerine çıkıp geri iniyor, bu durum fiyatın dar aralıkta sıkışıp kalmasını sağlıyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Nomura Grubu’nun Dijital Varlık Yan Kuruluşu Bitcoin Fonu Başlattı

Sonraki Haber

Base, Solana’yı TVL Değerinde Geride Bırakarak Blockchain Ağlarında 9. Sıraya Yükseldi

İlgili Haberler