Worldcoin Altcoin Yüzde 11’den Fazla Artabilir: Usta Analistin Tahmini

Bitcoin Haber

Kripto para analisti ve yatırımcıları tarafından yakından takip edilen Altcoin Sherpa, son değerlendirmesinde özellikle Worldcoin (WLD) altcoinine dikkat çekti. Altcoin Sherpa, tartışmalı bir proje olan Worldcoin’in piyasaya sürüldüğü günden bu yana düzenleyicilerle mücadele ettiğini, ancak yükseliş trendine girebileceğini belirtti. Analist, Worldcoin’in mevcut değerinden %11’den fazla artabileceğini ifade etti ve bu altcoin için 2,00 doların üzerinde bir değer öngördü.

Sherpa, Worldcoin’in 200 günlük üstel hareketli ortalamayı (EMA) desteğe çevirdikten sonra yükseliş trendine girdiğini düşünüyor. Ancak uzun vadeli yatırım yapmamayı ve bir süreliğine de açığa satış yapmamayı öneriyor.

Bitcoin‘in ise bugünkü iyimser PCE verisine rağmen 27.000 dolar seviyesini korumakta zorlandığı belirtiliyor. Açık faizdeki azalma nedeniyle vadeli işlemlerdeki yükseliş ivmesi zayıfladığı ve spot fiyatın 26.500 dolar altına düşebileceği ifade ediliyor.

Bitcoin için kümülatif hacim 30 milyar dolar seviyesinde bulunuyor ve ilgi zayıf. Altcoinler, Bitcoin düzeltmeleri sırasında daha derin düşüşlere gidiyor. Mevcut negatif hava devam ederse, yeni bir aşırı satış dalgasıyla tüm zamanların en düşük fiyatını tazeleyebilir.

Bitcoin’in yeniden trendin yükselişe dönmesi için 28.800 dolar seviyesinin ikna edici biçimde aşılması gerektiği belirtiliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

SEC Önünde ETH için ETF Başvuruları Artıyor

Sonraki Haber

Pepe Coin Fiyatı ve Geleceği: Kripto Para Biriminin Son Durumu

İlgili Haberler