The Sandbox (SAND) Yükselir Mi? Güncel Fiyat Beklentileri!

Fatih Uçar

Piyasa değerine göre en büyük 3 metaverse altcoin arasında yer alan SAND, yazı hazırlandığı sırada 1,35 dolardan alıcı buluyor. Geçtiğimiz ay Meta dedikodularıyla ciddi toparlanma yaşayan metaverse altcoin kısa vadede yeni ralliyi başlatır mı? Yatırımcılar hangi seviyeleri izlemelidir? Güncel piyasa analizi ve SAND için fiyat beklentilerini ele alıyoruz.

The Sandbox (SAND)

Kripto paraların önemli bir kısmı özellikle haziran ayındaki çöküşten bu yana, son 45 gün içinde önemli iyileşmeler kaydetmeyi başardı. Sandbox bunlardan biriydi. Buna rağmen, Metaverse tokeninin son birkaç gündeki performansı henüz istenilen seviyeye ulaşmadı. Çift haneli yükselişler yapan çok sayıda altcoine rağmen SAND son toparlanma sürecinde istenen performansı göstermiyor.

Bu hafta, haftalar süren belirsiz dalgalanmaların ardından piyasalar bir nebze nefes aldı. Aslında, tüm piyasa ve her kripto para birimi, son birkaç ayda gözlemlenen düşüşleri geçersiz kılacak kadar iyileşme kaydetti. SAND, haziran ayının en düşük seviyelerinden %66,84 oranında yükselirken ATH seviyesinin %82 altında yer alıyor.

The Sandbox (SAND) Yorum

Ağustos 2021 ile bugün arasında SAND LTH’nin adresleri arttı. Ancak, sahip oldukları token arzı %11 azaldı. Bu durum, yatırımcıların kısa vadede SAND için ciddi bir potansiyel görmediğine yorulabilir.

Bununla birlikte, Sandbox (SAND)’a olan güvenini kaybedenlerin yalnızca LTH’ler olmadığını belirtmekte fayda var. Metaverse‘deki LAND arsalarının benzersiz sahipleri, yılın başından beri azalmaktadır. Hem token hem de arazi yatırımcılarındaki bu gerileme coşkunun azaldığına işaret ediyor. Facebook’un Meta olarak yeniden markalaşmasının ardından ilgi gören metaverse altcoinler bir süredir sönüyor.

Son 24 saatte işlem hacmi %5 artan SAND günlükte %1,5 değer kaybetti. Piyasa değeri ise 1,7 milyar dolarda bulunuyor. 25 Kasım tarihinde 8,44 dolara ulaşarak ATH seviyesini belirleyen SAND, 4 Kasım 2020 tarihinde 0,02894 dolara kadar düştü.

Kripto para piyasalarındaki genel toparlanma da şimdilik durulmuşa benziyor. Yeni haftaya hazırlanan Bitcoin 23.700 dolar seviyesinde alıcı buluyor. Fiyat 23.800 dolar üzerine kalıcı olamadı ve FED sonrası yayılan aşırı iyimserlik Çin’in Tayvan’a saldırma ihtimaliyle dağılıyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Kripto Paralara Ne Zaman Yatırım Yapılır?

Sonraki Haber

Ethereum Konsolide Oluyor: ETH, Önemli Alanın Hala Üzerinde

İlgili Haberler