Ünlü Yatırımcı Chris Burniske, Güçlü Ağları Olan 5 Kripto Para Projesini Sıraladı

Bitcoin Haber

Placeholder Capital’in kurucusu ve önde gelen kripto para yatırımcısı Chris Burniske, kripto para piyasasının en güçlü ağlarına sahip beş kripto para projesini belirledi. Bu projeler arasında Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi bilindik kripto para projeleri yer alıyor. Burniske, her bir projeyi tek bir kelimeyle tanımladı: Bitcoin için muhafazakarlık, Ethereum için iyimserlik, Solana (SOL) için hız, Cosmos (ATOM) için egemenlik ve Celestia için kullanılabilirlik.

Burniske, bu projelerin benzersiz değer önerilerinin hem kullanıcıları hem de geliştiricileri cezbettiğini ve bu sayede uzun süre hayatta kalmayı başardıklarını belirtti. Ayrıca, bir ağın başarısının, o ağın belirli bir özelliği diğer ağlardan daha iyi sunabilmesine bağlı olduğunu vurguladı.

Bu projelerin mevcut durumuna bakıldığında, Bitcoin son 24 saatte %0,57 artışla 26 bin 271 dolardan, Ethereum ise %0,61 artışla bin 588 dolardan işlem görüyor. Burniske’in listesinde yer alan diğer bir kripto para olan Solana, son 24 saatte %0,30 düşüşle 19,34 dolardan işlem görürken, Cosmos’un yerel varlığı ATOM %0,38 artışla 7,03 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: https://coinstats.app/coins/cosmos/

Son olarak, Blockchain tabanlı uygulamalar oluşturmayı sağlayan Celestia’nın halka açık bir token’ı henüz bulunmamaktadır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

“Microsoft, Xbox’a Kripto Para Cüzdanı Entegre Etmeyi Planlıyor”

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyat Analizi ve Yeni Boğa Sezonu Tahminleri

İlgili Haberler