Ünlü Analistten Cardano (ADA) İçin 6 Dolarlık Fiyat Tahmini

Bitcoin Haber

Önde gelen kripto analisti Ali Martinez, Cardano (ADA) hakkında bir tahminde bulundu. ADA’nın son dönemde yaşadığı %36’lık düşüş sonrası yatırımcılar belirsizlik içindeydi. Ancak Martinez, 2025 yılına kadar Cardano’nun 6 dolarlık bir fiyata ulaşabileceğini öne sürdü.

Martinez’in tahminleri, ADA’nın 2018-2020 fiyat hareketlerinden ilham alıyor. Analist, Cardano’nun mevcut konsolidasyon eğiliminin 2018-2020 aşamasını yansıttığını belirtti. Ayrıca, Ali’nin analizi, fiyat konsolidasyonunun tarihsel trendlerle uyumlu olarak Temmuz 2024’e kadar devam edebileceğini öne sürdü.

Martinez, tüm senaryoların göz önünde bulundurulduğu bir senaryoda, Cardano’nun Aralık ayında erken bir yükseliş hareketi yaşayabileceğini belirtti. 2025 yılına kadar gerçekleşebilecek fiyat hareketlerini de vurgulayan Martinez, mevcut fiyat olan 0,245 dolardan %2.348,98’lik akıl almaz bir artışın mümkün olabileceğini belirtti.

6 dolar, ADA’nın ATH (All Time High – Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi) seviyesinin iki katını ifade ediyor. Bu durum, Cardano yatırımcılarına yeni bir ışık olabilir. ADA’nın gelecekteki durumu, en iyi üç kripto para biriminden biri olarak değerlendiriliyor.

Son olarak, Google Bard adlı bir yapay zeka uygulaması, ADA’nın 2025 yılına kadar 5 dolara ulaşacağı yönünde bir tahminde bulunmuştu. Bu durum, ADA fiyatının geleceğinin heyecan verici bir şekilde tartışılacağını gösteriyor. Ancak, bu bilgilerin kesinlikle yatırım tavsiyesi içermediğini ve yatırımcıların kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmeleri gerektiğini unutmamak önemli.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ETF’lerinin Onaylanma İhtimali Yüksek

Sonraki Haber

Gelecek Hafta Kripto Paraları Etkileyebilecek Önemli Gelişmeler

İlgili Haberler