Ünlü Analist: Altcoin Satın Almak İçin İdeal Zaman!

Bitcoin Haber

Ünlü kripto para trader’ı ve analisti Michael van de Poppe, altcoinlerin net kırılımlar gerçekleştirdiğini ve boğa piyasasının çok yakın ya da hatta gelmiş olabileceğini belirtti. Bazı altcoin’lerin fiyat dalgalanmaları yaşamasını, risk sermayedarlarının bu kripto paraları aktif olarak teşvik etmesine bağladı. Piyasada belirgin bir değişim olduğunu, özellikle önde gelen kripto para birimlerinin ivme kazanmasıyla gözlemledi.

Van de Poppe, önümüzdeki 6 ila 10 ay içinde gerçekleşmesi beklenen Bitcoin halving’i, altcoinleri biriktirme önerisi için ek bir gerekçe olarak sundu. Ayrıca, insanların piyasalara olan inançlarının azalmasının ve yatırım getirisi açısından kötü bir tablo çizmesinin, döngünün en kötü dönemine işaret ettiğini belirtti.

Önde gelen kripto paralardan birisi olan Chainlink‘i (LINK) örnek gösteren analist, altcoin’in fiyat grafiğinde büyük bir konsolidasyon dönemi olduğunu ve yatırımcıların fiyat direnç seviyelerine yaklaştığında bir kırılma beklediklerini söyledi. Alt aralığa yaklaştığında ise düşüş beklentisi içerisine girme olasılığından bahsetti.

Van de Poppe, önceki düşük fiyatların altında kayda değer bir sapma yaşanması ve bunun arkasından yukarı doğru bir kırılma ve mevcut yeniden direnç testinin gerçekleşmesi ardından destek seviyesi olarak tutulmasının, potansiyel yükseliş yönlü hareket için olumlu bir belirteç olduğunu belirtti. Yatırımcılara, böyle bir yükseliş eğiliminin devam etme olasılığının güçlü olduğunu da bildirdi.

Son olarak, kripto paraların yüksek volatiliteye sahip olmaları ve risk taşıdıklarını belirten Van de Poppe, yatırımcıların kendi araştırmaları doğrultusunda işlem yapmaları gerektiğini vurguladı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Telegram Entegrasyonu ile Değer Kazanan Toncoin’in Yükselişi Sürüyor

Sonraki Haber

XRP Yatırımcılarına Yeni Sinyaller ve Fiyat Tahminleri

İlgili Haberler