Chainlink’te Pozitif Sinyaller: LINK Fiyatı Artışa Geçebilir

İlayda Peker

Elde edilen son bilgilere göre Chainlink, balinaların en çok işlem yaptıkları kripto para birimi haline geldi. Ancak LINK fiyatında şu anda bu duruma çok büyük bir tepki gelmiş gibi görünmüyor.

Balina Hareketleri

UNI, büyük adresler arasında en çok tutulan token olmaya devam ederken, LINK en büyük işlem hacmine sahip. Bu da balinaların varlığı sattığı veya satın aldığı anlamına geliyor. Ancak mevcut fiyat hareketine göre, satın alma gücü, satış baskısının bir miktar üzerinde gibi görünüyor.

Balinalar şu anda, borsalar ve projeler hariç, en büyük Ethereum blok zinciri cüzdanları arasında yoğunlaşan tüm fonların %1,85’i olan 360 milyon dolarlık LINK token’ına sahipler.

Artan Hacimler

LINK, son 24 saat içinde en çok işlem gören token olarak birinci sırada yer almasına rağmen, en çok satın alınan 10 token arasında 6. sırada yer alıyor. LINK’in hemen üzerinde ise 5. sırada Shiba Inu yer alıyor.

Yükseliş eğilimindeki bir varlığın işlem hacminin de yükseliyor olması, ralli hazırlığı olarak nitelendirildiği için LINK’in fiyatının önümüzdeki günlerde artabileceği düşünülüyor. Dolayısıyla paylaşılan bu veriler piyasa için olumlu bir durum olarak değerlendiriliyor.

Öte yandan işlem hacimleri mevcut trendin en üstünde azalma eğiliminde oluyorlar. LINK söz konusu olduğunda ise her ne kadar tepe noktadan bir azalma görülse de işlem hacmi hala ortalamanın üzerinde kalıyor.

Yazının yayına hazırlandığı sırada Chainlink son 4 günde yüzde 9’un üzerindeki artışı ile 26 dolardan işlem görüyor. LINK, en yüksek seviyesini 52 dolar ile görmüştü. Dolayısıyla eğer LINK yeni bir ATH’ye ulaşacaksa en az iki kat artış yaşaması gerekiyor.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

En Büyük Altcoin Ethereum, 2021 Yılını Nasıl Geçiriyor? ETH Performans Analizi

Sonraki Haber

Mike Novogratz: Bitcoin (BTC) Altını Ezdi!

İlgili Haberler