Toncoin, Kripto Para Piyasasında %45’lik Değer Artışı İle Öne Çıkıyor

Bitcoin Haber

Son haftalarda kripto para piyasası genel bir düşüş yaşasa da, Toncoin bu süreçte güçlü bir yükseliş başlattı. Son bir ayda %45’in üzerinde değer artışı kaydeden Toncoin, 1,82 dolar fiyat seviyelerine çıktı. Bu durum, Toncoin’in kripto para piyasasında pozitif bir ayrışma yaşadığını gösteriyor.

Kripto para birimi Bitcoin son haftalarda düşüş yakalayarak 25.400 dolar fiyat seviyelerine kadar geriledi. Ethereum da son değer kayıpları ile birlikte 1625 dolar fiyat seviyelerinde işlem görmeye başladı. Kripto para piyasasındaki birçok altcoin, son haftalarda çeşitli oranlarda değer kayıpları yaşadı.

Son bir ayda %30’a varan değer kayıpları yaşayan kripto para birimleri arasında Gala, Pepe, KuCoin Token, Compound ve Curve DAO Token gibi birimler yer aldı. Bu birimler, CoinMarketCap verilerine göre piyasa değeri en yüksek 100 kripto para birimi arasında son bir ayda en çok değer kaybedenler arasında yer alıyor.

Bununla birlikte, kripto para piyasasında genel düşüş eğilimine rağmen son haftalarda güçlü bir yükseliş yaşayan kripto para birimleri de bulunuyor. Bu birimler arasında öne çıkan Toncoin, son bir ayda %45’in üzerinde bir değer artışı kaydetti.

Son olarak, Toncoin son bir hafta içerisinde de %6,5’lik bir değer artışı yaşayarak 1,82 dolar fiyat seviyelerine ulaştı. Bu değer artışının ardından Toncoin’in toplam piyasa değeri, CoinMarketCap verilerine göre 6,24 milyar dolar seviyelerini aştı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum’un Fiyatı Tehlikeli Bir Dönemece Giriyor

Sonraki Haber

Dogecoin’in Geleceği: Yapay Zeka Tahminleri ve Gerçekler

İlgili Haberler