Shiba Inu (SHIB) İçin ChatGPT’den Yüksek Tahmin

Bitcoin Haber

Shiba Inu (SHIB) adlı kripto para birimi, kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Bilinmeyen bir geliştirici olan Ryoshi tarafından 2020 yılında yaratılan ve “Dogecoin katili” olarak adlandırılan Shiba Inu, piyasadaki en büyük kripto paralar arasında yerini almayı başardı. Ekim 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan SHIB, Dogecoin’i bile geride bıraktı.

Shiba Inu’nun piyasa değeri 4,34 milyar doları bulurken, coinin fiyatı son 24 saatte %0,91 ve son 7 günde %3,59 artış gösterdi. Büyük Dil Modeli (LLM) ChatGPT’nin tahminlerine göre, Shiba Inu’nun değeri kısa vadede daha da artabilir.

ChatGPT’ye göre, olumlu duyguların artması, yeni ortaklıkların kurulması ve kullanıcı sayısının artması durumunda, SHIB’ın fiyatı önümüzdeki 6 ila 12 ay içinde hızla yükselebilir. Shiba Inu ekibinden bir üye de yakın zamanda SHIB’ın bir boğa koşusu için pozisyon aldığını duyurdu.

Orta vadede, ChatGPT kripto para piyasasının yükselişini ve SHIB token yakımının devamını göz önünde bulundurarak, SHIB’ın 1-2 yıl içinde 0,9 dolara ulaşabileceğini belirtiyor. Uzun vadede ise, 3-5 yıl içinde SHIB’ın ekosisteminin genişlemesi ve daha fazla kullanıcı ve yatırımcı çekmesi durumunda, fiyatın 0,9 dolara çıkabileceği tahmin ediliyor.

Bu tahminlerin, kripto paraların en büyük tetikleyicisi olan kitlesel benimsemeye dayandığı unutulmamalıdır. Kripto para yatırımcılarının, yüksek volatiliteye sahip olan bu alanın risklerini göz önünde bulundurarak, yatırımlarını kendi araştırmaları doğrultusunda yapmaları öneriliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Litecoin (LTC) Fiyat Analizi ve Tahminleri: Balinaların Alım Bölgesine Girişi

Sonraki Haber

Bitcoin’de Kritik Metrik: Zararla Satışlar Devam Ediyor

İlgili Haberler