Shiba Inu Fiyatı Düşüyor, Solana Yorumları: Pomerdoge P2E Rallisine Öncülük Mü Ediyor? 

İlayda Peker
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto para piyasası karışık sinyaller veriyor ve Shiba Inu (SHIB) düşüşünü sürdürüyor. Bu düşüşün ortasında, Solana (SOL) kurumsal yatırımcılardan artan bir nakit girişi görürken, Pomerdoge (POMD) P2E piyasasındaki ralliye öncülük ediyor olabilir. 

Shiba Inu (SHIB) Shibarium’a Rağmen Düştü 

Shiba Inu (SHIB), Shibarium’un piyasaya sürülmesinden bu yana kripto alanında en çok konuşulan meme coinlerden biri oldu. Katman 2 ağının popülaritesi artıyor ve iki hafta içinde 1 milyondan fazla yeni cüzdan kaydı kaydedildi. 

Shibarium ağının büyümesine ve yoğunlaşan Shiba Inu yanmasına rağmen, Shiba Inu’nun fiyatı düşmeye devam etti. Shiba Inu fiyatı Ağustos ortasından bu yana düşüşte ve 0,00001100 $ direnç seviyesinden düştü. 

Son üç haftadaki fiyat düşüşü, Shiba Inu coin fiyatını 0,000007800 $ destek seviyesinin altına zorladı. Mevcut düşüş performansına rağmen, kripto uzmanları Shibarium büyümesinin Shiba Inu fiyatında bir artışı teşvik edebileceğini tahmin ettiler. 

Solana (SOL) Girişi Üst Üste 9. Haftaya Ulaştı 

2023’ün başından bu yana Solana coin, kurumsal yatırımcıların favori kriptolarından biri haline geldi. Mevcut kripto piyasasındaki düşüşe rağmen, Solana kurumsal yatırımcılardan giriş görmeye devam etti.  

Solana, 1 Eylül’de sona eren haftada 0,7 milyon dolarlık bir giriş görürken, kripto piyasası 11,2 milyon dolarlık çıkış gördü. Bu, Solana ağına nakit girişinin art arda dokuzuncu haftasıdır. 

Solana’ya artan nakit girişine rağmen SOL fiyatı düşüşte. Temmuz ortasındaki 27,5 $’lık yüksek seviyeden Solana’nın fiyatı 20 $ piyasasının altına düştü. Fiyat düşüşüne rağmen, kripto uzmanları 2023 yılında Solana fiyatının yükseleceğini düşünüyor. 

Pomerdoge (POMD) Kripto Piyasası 

Mevcut düşüş piyasasında, Pomerdoge (POMD) kripto piyasasındaki yatırımcıların dikkatini çekmiş olabilir. Kripto piyasasının düşüşe geçtiği hafta sonu boyunca, Pomerdoge token fiyatı 0,0115$’ın üzerine çıkarak yeni P2E projesi yükselişe geçti. 

Projenin meme coin ve kazan-kazan kombinasyonu olarak benzersizliği nedeniyle, kripto uzmanları Pomerdoge’un uzun vadeli performansı konusunda daha iyimser. Pomerdoge, heyecan verici bir oyun, bir NFT pazarı ve NFT koleksiyonları içeren bütünsel bir oyun ekosistemi yaratıyor. 

Pomerdoge, blockchain play-to-earn arenasında yeni bir sektöre öncülük ettiği için yılın meme coin’i seçildi. İddialara göre meme coinleri yılın ikinci yarısında popülerlik kazanırsa POMD’un fiyatı daha da yükselebilir.  

Şu anda 0,0115 dolardan işlem gören POMD, açıklamalara göre sahiplerine özel pazar yeri tekliflerine, indirimlere ve NFT’lere erişim dahil olmak üzere çok sayıda avantaj sunuyor.  Ayrıca, tokenlarını stake eden kullanıcılar ödüller kazanabilir. Düzenli token sahipleri %10’luk sabit bir APR’den yararlanırken, VIP sahipleri stake ettikleri $POMD tokenleri üzerinden %15 kazanabilir. 

WebsiteTelegram

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Piyasasındaki Düşüşe Rağmen TON ve RUNE Göz Kamaştırıyor

Sonraki Haber

Ethereum Değer Kaybetti: Yeni Destek Seviyeleri ve Beklentiler

İlgili Haberler