Shiba Inu Ekosistemi Gelişiyor, Cardano Staking Yükseliyor ve Everlodge Gayrimenkul Sektöründe Devrim Yaratmaya Hazırlanıyor

Fatih Uçar
Shiba Inu’nun genişleyen ekosistemi, Cardano’nun staking başarısı ve Everlodge’un blockchain aracılığıyla gayrimenkulü dönüştürme misyonu.
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto para sektörünün evrimi devam ediyor ve Shiba Inu’nun kısa süre önce bir meme coin’den geçiş yapma çabasıyla vurgulandı. Shiba Inu ekosisteminin gelişimi sürerken, Cardano da stake edilen ADA miktarında bir artış görüldü. Ayrıca yeni bir proje olan Everlodge (ELDG), emlak sektöründe devrim yaratabilecek yeni modeliyle ilgi çekmeye devam ediyor.

Özet:

  • Shiba Inu ekosistemi genişledikçe, uzmanlar SHIB’nin 0,000015$’a yükseleceğini tahmin ediyor.
  • Cardano ağındaki stake etme oranı tüm ADA tokenlerinin %63,4’üne yükseldi
  • Everlodge, uzmanların gayrimenkul yatırımında devrim yaratabileceğini söylediği yeni bir ortak mülkiyet modelini tanıttı

Everlodge ön satışına katılın ve Maldivler’de lüks bir tatil kazanın

Shiba Inu (SHIB) Ekosisteminin Gelişimi Hız Kazanıyor

Başlangıçta Dogecoin‘e meydan okumak için bir meme coin olarak piyasaya sürülen Shiba Inu (SHIB) şu anda evrim geçiriyor. Layer2 ağı Shibarium’un yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle Shiba Inu tamamen blockchain ekosistemine geçmeye hazır.

Lansmanından sadece bir hafta sonra, Shibarium’daki Toplam Kilitli Değer (TVL) 1,3 milyon doları aştı. Önümüzdeki haftalarda Shiba Inu, BONE (WBONE) token’ını piyasaya sürecek, akıllı sözleşmeyi doğrulayacak ve ShibaSwap DEX’ini Shibarium’a taşıyacak.

Sayılan bu olaylarla birlikte, kripto uzmanları Shiba Inu coin hakkında yükselişe geçti. Son %5’lik rallisinin ardından, Shiba Inu’nun fiyatı 0,000008200 $ direncini geri aldı. Bununla birlikte, kripto uzmanları Shiba Inu fiyatının önümüzdeki haftalarda 0.00001500 $’a ulaşabileceğini tahmin ettiler.

Cardano Staking Yükseliyor, ADA Fiyatı Küçük Kazançlar Gösteriyor

Önde gelen blockchain geliştirme platformu Cardano (ADA) geçtiğimiz haftayı yükselişle geçirdi. On-chain analizi, Pazartesi günü Cardano ağında yaklaşık 23 milyon $ değerinde 88 milyon ADA tokeninin stake edildiğini gösteriyor.

Sonuç olarak, Cardano coin‘in stake edilen toplam yüzdesi %63,43’e yükseldi. Rapor, ADA boğalarının 0,25 dolarlık destek seviyesini şiddetle savunmasına yardımcı oldu. Bunu takiben, Cardano fiyatı bu seviyede toparlandı ve daha yüksek işlem görmeye devam etti.

Yükseliş ivmesi, reddedilmeyle karşılaşmadan önce ADA fiyatını 0,2789 $’a kadar yükseltti. Hala yükselişte olan Cardano’nun önümüzdeki günlerde 0,2800 $ direncinin üzerine çıkması için daha fazla ivme yaratması gerekecek.

Everlodge (ELDG) Gayrimenkul Sektöründe Devrim Yaratacak

Yeni yatırım modeliyle yatırımcıların büyük ilgisini çeken yeni bir proje Everlodge (ELDG). Blockchain teknolojisi ve NFT’leri birleştiren Everlodge, yeni bir hibrit mülk ortak sahipliği düzenlemesi sunuyor.

Çoğu yatırımcı, fahiş maliyet nedeniyle tatil köylerine gidemiyor. Everlodge, oteller, yazlıklar ve lüks villalar tarafından desteklenen kısmi non-fungible tokenler (NFTs) çıkararak bu sorunu ele alıyor.

Bu mülkler için unvanlar, tapular ve sahiplik kayıtları dijitalleştirilecek ve blockchain aracılığıyla dağıtılacaktır. Bu mülkler kısmi NFT’ler olarak ihraç edilecek ve blockchain üzerinde bölünebildikleri için yatırımcılar 100 $ gibi düşük bir fiyata satın alabilecekler.

Kripto uzmanlarına göre, Everlodge’un devrim niteliğindeki ortak mülkiyet yatırım modeli binlerce kişiyi emlak sektörüne yönlendirebilir. Devrim niteliğindeki modeliyle kripto uzmanları, Everlodge’un ELDG adlı hizmet tokeninin yıl bitmeden 0,012 dolardan 0,5 dolara kadar yükselebileceğini tahmin ediyor.

Everlodge (ELDG) Ön Satışı hakkında daha fazla bilgi edinin:

Web sitesi: https://www.everlodge.io/

Telgraf: https://t.me/everlodge

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Spot Bitcoin ETF Başvurularının Onayı Kripto Para Borsalarını Tehdit Mi Ediyor?

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyat Analizi: Eylül Ayında Neler Bekleniyor?

İlgili Haberler