SHIB Kripto Para Biriminin Değer Kayıpları Hızlanıyor: Son Ayda %20’ye Yaklaşan Düşüş

Bitcoin Haber

Kripto para piyasası, Bitcoin‘in 25.590 dolara kadar gerilemesi ile düşüşe geçti. Bu durumdan en çok etkilenenlerden biri olan SHIB, son bir ayda çift haneli değer kaybı yaşadı ve son bir haftada %7’lik bir düşüş gösterdi. Shibarium lansmanındaki sorunlar, SHIB’ın hızla değer kaybetmesine yol açtı ve bu durum, ağdaki sorunların çözülmesine rağmen devam etti.
Kripto para piyasasının yeniden düşüşe geçmesi, SHIB’ın değer kayıplarını hızlandırdı. Bitcoin, son 24 saatte %1’in üzerinde değer kaybı yaşarken, kripto para piyasasının toplam değeri de 1,03 trilyon dolara geriledi. Bitcoin’in düşüşü, SHIB dahil birçok altcoinin değer kaybını hızlandırdı.
Son bir ayda ortalama %20 ve son bir haftada %7’nin üzerinde değer kaybı yaşayan SHIB, günü düşüşle başladı. Son 24 saatte %3’e yakın bir değer kaybı daha yaşayan SHIB, piyasa değeri en yüksek 100 kripto para birimi arasında en çok değer kaybedenler arasına girdi.
Son haftalardaki değer kayıpları sonucunda SHIB’ın piyasa değeri 6,4 milyar dolardan 4,3 milyar dolara geriledi. Kripto para yatırımcıları, yüksek volatilite ve risk taşıyan bu piyasada işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmeli ve kesinlikle bu bilgileri yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmemelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

2025’te Bitcoin’de Büyük Fiyat Kırılımı Bekleniyor

Sonraki Haber

Bitcoin’de Düşüş Korkusu: Eylül Ayı Büyük Düzeltme Getirebilir mi?

İlgili Haberler