Shiba Coin Yakımı Ne Zaman? Shiba Coin ile Pasif Gelir!

Fatih Uçar

En büyük ikinci meme token Shiba Coin, yüksek arzını azalmak için “burn” yani token yakım modelini aktif olarak kullanılıyor. Tokenin hayatına başladığı ilk dönemde arzın yarısı Vitalik Buterin’e gönderilmişti. Bugünlerde ise az fakat istikrarlı şekilde Shiba Coin yakımı yapılıyor.

Shiba Coin ile Pasif Gelir

Shiba Inu yatırımcıları artık yeni yakma portalının yardımıyla SHIB tokenlerini yok ederek pasif gelir elde edebiliyor. Yakın tarihli bir duyuruya göre, meme kripto para birimi Shiba Inu sahipleri, yeni başlatılan yakma portalının yardımıyla artık SHIB tokenlerini yakarak pasif gelir elde edebilirler. Yaktığınız SHIBA token  ile orantılı biçimde para kazanabilirsiniz.

Kullanıcılar Shiba Coinlerini bir yanma adresine aktararak dolaşımdaki arzdan kalıcı olarak çıkarırlar. Bu şekilde, tokenin biraz daha kıt olması mümkündür, bu da tokenin fiyatını potansiyel olarak artırabilir.

Shiba Coin Yakımı Ne Zaman?

Topluluk, üyeleri sürekli olarak Shiba Inu’nun yanma oranını izleyerek tokenleri dolaşımdan çıkarmak için çabalar sarf etti. SHIB tokenlerini sistematik bir şekilde yakmaya izin veren portal, RYOSHIS VISION tokeninin kurucuları ile iş birliği içinde oluşturulmuştur. Tokenin arkasındaki geliştirici ekibi, yeni özelliğin Shiba Inu’nun “tarihin en iyi dijital varlıklarından biri” olmasına izin vereceğine inanıyor.

Geçen ay, Amsterdam merkezli bir kripto para ödeme işlemcisi olan NOWPayments, müşterilerden aldıkları tokenlerin belirli bir yüzdesini yakmalarına izin veren bir özellik başlattı. Welly’s, John Richmond ve diğer Shiba Inu dostu, yakma mekanizmasını uygulamaya karar verdiler.

Santiment verilerine göre Shiba Coin aktif adresleri son günlerde yatay seyrine devam ediyor. Bitcoin’in negatif görünümü fiyatı önemli ölçüde etkiledi ve son günlerde altcoin piyasalarında daha büyük kayıplar görüyoruz. Mayıs ayının başlamasıyla birlikte FED faiz artışları, Ukrayna gerilimindeki yeni gelişmeler ve birçok haber fiyatı baskılamaya devam edecek. Mayıs ayının ilk haftasında yapılacak toplantıda 50 baz puan faiz artışı neredeyse kesinleşti ve hatta CME son tahminlerinden 75 baz puandan bahsetti.


Total
22
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Shiba Metaverse Ağır Eleştirilere Maruz Kalıyor

Sonraki Haber

Spot Bitcoin ETF: Artan Talebe Rağmen Geri Adım Atmıyor!

İlgili Haberler