Santiment’in Yükseliş Sinyali Verdiği Dört Altcoin ve Bitcoin Analizi

Bitcoin Haber

Kripto analiz şirketi Santiment, Chainlink‘in LINK‘i başta olmak üzere dört altcoin’in zincir üzeri verilerinin fiyat artışı gösterebileceğini belirtti. Ayrıca Bitcoin (BTC) için de zincir üzeri durumu değerlendirdi. Santiment, LINK’in merkeziyetsiz oracle ağındaki artan benzersiz cüzdan adresi aktivitesi sayesinde yükselişe geçtiğini kaydetti. Santiment, ağ üzerinde etkileşime giren benzersiz LINK cüzdan adreslerinin sayısının son iki ayın en yüksek seviyesine çıktığını belirtti.

Santiment, piyasa katılımcılarının altcoin’in performansına büyük ölçüde kayıtsız kalması durumunda Chainlink’in daha fazla ralli yapabileceğini belirtti. LINK, özellikle 7,08 dolara tırmandı. Daha az sosyal hacim, altcoin projelerinin radarın altında hareket ettiği anlamına geliyor.

Analiz şirketi, merkeziyetsiz uygulama (dApp) platformu Loom Network (LOOM), merkeziyetsiz finans (DeFi) toplama layer’ı Frontier(FRONT) ve layer 2 Blockchain’i ImmutableX’i (IMX) yakından takip ettiğini belirtti. Bu üç altcoinin son zamanlarda artan benimsenme oranıyla kripto para piyasasının genelinden daha iyi performans gösterdiği belirtildi.

Bitcoin’i (BTC) değerlendiren Santiment, 100 adetten daha az BTC tutan cüzdan adres sayısının tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu ve bu cüzdan adreslerinin en büyük kripto paranın mevcut arzının yüzde 41,1’ini kontrol ettiğini belirtti.

Santiment, balina sınıfında olmayan cüzdan adreslerinin BTC vakumlarken, balinaların ya da 100 ile 100 bin arasında BTC tutan cüzdan adreslerinin Haziran ayından bu yana BTC boşalttığını aktardı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin’in ETH Transferleri Tartışma Yaratıyor

Sonraki Haber

Chainlink’in Çoklu İmza Cüzdanındaki Değişiklik, Eleştirilere Neden Oldu

İlgili Haberler