Poppe, Tekelleşmiş Altcoin Chainlink’in Geleceğini Değerlendiriyor

Bitcoin Haber

Kripto para analisti Poppe, blockchain tabanlı oracle çözümleri alanında tekelleşmiş Chainlink (LINK) altcoinine dikkat çekti. Chainlink, DeFi protokolleri için fiyat beslemeleri sağlarken, Swift gibi küresel markalarla işbirliği yapmaktadır. Chainlink’in blockchain tabanlı ödeme altyapılarının geleceğinde önemli bir rol oynayabileceği düşünülüyor. LINK Token‘ın pazarlanması ve güncelleme çalışmaları bu görüşü destekler nitelikte. Ancak LINK Token’ın kullanım alanı kısıtlıdır ve daha çekici hale gelmesi için bazı önemli güncellemelere ihtiyaç duyulmaktadır.

Chainlink, tokenize varlıklar pazarında daha büyük adımlar atmayı planlıyor. Bu adımların Chainlink’in geleceğini daha da parlak hale getireceği düşünülüyor. LINK Token, önemli güncellemeler ve havuz genişletilmesi sayesinde 2023 sonunda daha işlevsel hale gelecek.

Chainlink’in token birikimi devam ediyor. 100 milyon dolarlık açılış, kısa vadeli satış baskısını artırdı. Chainlink’in dört saatlik grafikte 6,2 dolarlık destek işlevi görürken, olası düşüşte 6,094 ve 5,76 dolar bölgeleri riskli görülüyor.

Bir geri dönüş için LINK Token yatırımcılarının 6,48 dolar üzerinde günlük kapanışlara ihtiyacı olduğu belirtiliyor. Bu başarıldığı takdirde fiyatın 1 dolarlık artış yaşayabileceği değerlendiriliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum Layer2 Çözümü Optimism’den Airdrop ve Fiyat Analizi

Sonraki Haber

Bitcoin ve Kripto Paralar İçin Büyük Hareketlilik Bekleniyor: Glassnode Uzmanlarından Tahminler

İlgili Haberler