Robinhood, 2,54 Milyar Dolarlık Kripto Varlığı ile Ethereum’un Beşinci En Büyük Cüzdanı

Bitcoin Haber

Kripto cüzdan takip ve veri analiz platformu Arkham Intelligence, finansal hizmetler şirketi ve kripto ticaret platformu Robinhood’u Ethereum’un önde gelen balinalarından biri olarak nitelendirdi ve kripto para biriminin yaklaşık 2,54 milyar dolar değerlik kripto para varlığı içeren beşinci en büyük ETH cüzdanının sahibi olarak açıkladı. Robinhood’un üçüncü en büyük Bitcoin cüzdanına sahip olduğunu kabul etmesi büyük ilgi topladı. Ancak, Robinhood’un beşinci en büyük ETH cüzdanının sahibi olduğunun belirtilmesi bu kadar dikkat çekmedi.

Arkham, bu fonların gözetim altındaki kullanıcı bakiyeleri olduğunu ve kripto para varlıkların Robinhood şirketine ait olmadığını vurguladı. Robinhood ile ilişkili bir cüzdan, çeşitli kripto para birimlerini tutuyor. Bunlar arasında 122.076 BTC (3,3 milyar dolar), 34,1 trilyon Shiba Inu (277,8 milyon dolar), 4,9 milyon Chainlink (29,7 milyon dolar) ve 2,6 milyon Avalanche (29,6 milyon dolar) bulunuyor.

Robinhood’un kripto para alım satım faaliyeti azaldı ve ikinci çeyrek kripto geliri ilk çeyrekteki 38 milyon dolarlık gelirden 31 milyon dolara düştü. Şirket, Bitcoin ve Dogecoin için saklama, gönderme ve kripto varlık alma özelliklerini de içeren cüzdan ürününün genişletildiğini duyurdu.

Mart ayında ilk lansmanını yapan Robinhood Wallet, Polygon ve Ethereum ağlarına hizmet veren saklama hizmetlerini tanıttı. Bu kripto para varlıklarına ek olarak USD Coin stablecoin ile birlikte Polygon, SHIB, Solana, Uniswap gibi çeşitli token’ları da içeriyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Litecoin’de Ağustos Ayında %25’ten Fazla Değer Kaybı

Sonraki Haber

Theta Coin’in Fiyatı Neden Yükseliyor: Google Cloud İş Birliği

İlgili Haberler