RLB, Bir Sonraki Boğa Piyasasının Parlayan Yıldızı Olacak

Bitcoin Haber

Deneyimli kripto para analisti ve trader’ı Altcoin Sherpa, bir sonraki boğa piyasası artışı sırasında Rollbit Coin (RLB)’den yüksek beklenti içinde olduğunu belirtti. Altcoin Sherpa, RLB’nin bir sonraki boğa piyasasında güçlü bir çıkış yapmasını beklediğini ve piyasanın parlayan yıldızı olmasını öngördüğünü ifade etti. Ancak, Altcoin Sherpa’ya göre, Rollbit kısa vadede geri çekilme riskiyle karşı karşıya ve mevcut fiyattan yüzde 35’in üzerinde düşme potansiyeli bulunuyor.

Altcoin Sherpa, RLB’nin düzeltmeyi neyin tetikleyebileceği konusunda ise düzenleme gibi konuların yanlış gidebilecek pek çok şey olduğunu belirtti. Veriler, RLB’nin fiyatının son 24 saatte yüzde 16,45 yükselişle 0,121 dolardan işlem gördüğünü gösteriyor. Bu, altcoin’in analistin beklediği seviyenin bir hayli üzerinde seyrettiğini gösteriyor.

Altcoin Sherpa, RLB’ye ek olarak Bitcoin‘e de dikkat çekti. Analiste göre, Bitcoin’in fiyatına en yakın destek seviyesi 25 bin 500 dolar civarında. Ancak, Bitcoin’in kısa vadede 28 bin dolara ulaşma ihtimalinin giderek düştüğünü belirtti.

Ayrıca, Altcoin Sherpa, Bitcoin’in yüksek zaman diliminde daha düşük bir dip seviyeye ulaşabileceğini ve bunun borsaların çoğu için piyasa yapısında potansiyel bir değişimin tetikleyicisi olabileceğini öne sürdü. Altcoin Sherpa, sonunda Bitcoin’in 20 bin doların altına inebileceğini belirtti.

Güncel verilere göre, Bitcoin 513.9 milyar dolar piyasa değeri ile açık ara kripto para piyasasının bir numarası olmaya devam ederken, son 24 saatte yüzde 0,46 yükselişle 26 bin 380 dolardan işlem görüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Binance, Varlıklarını CommEX’e Devrederek Rusya Pazarından Çekildi

Sonraki Haber

Kripto Piyasasında Son Durum: Bitcoin, Ethereum, Binance Coin ve Ripple Analizi

İlgili Haberler