Ripple, Halka Arz İhtimalini Gündeme Getiren Yeni Bir İş İlanı Yayınladı

Bitcoin Haber

Fintech ödeme şirketi Ripple, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve farklı lokasyonlarda üst düzey yönetici pozisyonunda yeni bir iş ilanı yayınladı. İlanın dikkat çeken yanı ise genellikle halka açık şirketlerle ilişkilendirilen hissedarlarla doğrudan iletişim görevi. Seçilecek adayın, mevcut ve potansiyel yatırımcılar, mevcut hissedarlar ve finansal analistler için iletişim ve ilişki yönetimi stratejileri geliştirmek ve uygulamakla sorumlu olacağı belirtildi.

Adayın, yatırımlar, likidite olayları ve diğer yüksek etkili konular için stratejik planlar oluşturması gerektiği vurgulandı. Ayrıca, potansiyel yatırımcıları şirketin beklentileri ve performansı hakkında bilgilendirmek ve eğitmek için yatırımcı odaklı materyaller oluşturmayı içeren bir görev tanımı yer aldı.

İş ilanının gereklilikleri, genellikle bir şirketin halka arz (IPO) hazırlık sürecinin bir parçası olmasıyla bilinir. Görevin diğer sorumlulukları arasında, hissedar veri tabanının sürdürülmesi ve düzenli iletişimlerin yönetilmesi de bulunuyor.

Ripple topluluğu ve XRP destekçileri, bu ilanın şirketin halka arz olma ihtimalini değerlendirebileceğini düşünüyor. Şirketin bazı yöneticileri de halka arz olabileceğini ima etmişti ancak bu durumun ne zaman gerçekleşeceğine dair bir bilgi verilmedi.

Ripple, son dönemde ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun XRP’nin bir menkul kıymet olduğu iddiası nedeniyle gündemde. Ripple, Temmuz ayında Yargıç Torres’in XRP’nin kripto varlık borsalarında satış açısından bir menkul kıymet olmadığına karar vermesiyle hukuki mücadelede büyük bir galibiyet elde etti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum Ekosistemi Scroll Ağı ve Airdrop Kriterleri İncelemesi

Sonraki Haber

AB’nin Kripto Para Düzenlemeleri Ne Zaman Yürürlüğe Girecek?

İlgili Haberler