Render Token Fiyatı ve Yapay Zeka Geliştirmeleri

Bitcoin Haber

Render Token (RNDR) fiyatı 9 Eylül’de azalan bir direnç trend çizgisinden çıkarak, 1,85 dolarlık yatay direnç alanının üzerine çıktı ve Temmuz’dan bu yana en yüksek fiyata ulaştı. Ancak, haftalık zaman dilimi teknik analizi, fiyatın 1,90 dolarlık yatay direnç alanının hemen altında olduğunu gösteriyor.

Kripto para biriminin fiyatı ilk olarak Nisan ayında bölgeden çıktı, ancak Temmuz ayında yükselişi sürdüremeyerek bu seviyenin altına geriledi. Eylül ayında azalan bir direnç trend çizgisinden çıktı ve o zamandan beri fiyat artıyor. Ancak henüz 1,90 dolar bölgesinin üzerinde bir haftalık kapanışa ulaşamadı.

Göreceli güç endeksi (RSI) ise yükseliş eğilimi gösteriyor. RSI 50’nin üzerinde ve artıyor, bu da boğaların hâlâ avantajlı olduğunu gösteriyor.

Render Token, yapay zeka ile ilgili teknolojilerden yararlanan en büyük projelerden biri. Yapay zeka sektörü, geleneksel pazarlarda patlama yaşasa da, hala kripto para birimi sektörünün gerisinde kalıyor. 2023’te üretken yapay zekaya yapılan yatırımlar 14,1 milyar dolara ulaştı, bu da 2022 ve 2021’deki yatırımları gölgede bırakıyor.

DAO Maker Kurucu Ortağı ve CMO’su Bay Hatu Sheikh, kripto projelere yönelik azalan VC finansmanının nedeninin bu olduğunu belirtti. Kripto para birimi sektöründe yeniden ilgi oluştuğunda, yatırımcıların ilgisinin de artacağına inanıyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Uluslararası Ödemeler Bankası, Bankalara Kripto Varlık Yönetimi İçin Yeni Düzenlemeler Öneriyor

Sonraki Haber

Kripto Para Borsası DYDX, Düzenleyici Baskıya Karşı Önlem Alıyor

İlgili Haberler