Polygon Foundation Hakkındaki Kripto Cüzdan İddialarına Yanıt

Bitcoin Haber

Bir kripto cüzdanının Polygon Foundation’a ait olduğu ve Binance üzerinde büyük miktarda MATIC transferi yaptığı iddiaları gündeme geldi. Ancak, bu iddialar Polygon Labs’ın kurucusu Sandeep Nailwal tarafından reddedildi. Nailwal, cüzdanın Polygon’a ait olmadığını belirtti. Bu durum üzerine veri analiz platformu Nansen, söz konusu cüzdanların etiketlerini kaldıracağını açıkladı.

Blockchain veri analiz firması Lookonchain, iddiaları gündeme getirdi. Lookonchain, Binance’de büyük miktarda MATIC transferi gerçekleştiren ve Polygon’a ait olduğu iddia edilen bir kripto cüzdanını işaret etti. Nailwal ise bu iddiaları reddederek, cüzdanın Polygon’a ait olmadığını ve yanlış etiketleme vakası olduğunu belirtti.

Lookonchain, verilere göre iki cüzdanı işaretledi ve bu cüzdanların son 30 gün içinde Binance’ye toplu olarak 5,5 milyon doların üzerinde MATIC yatırdığını belirtti. Bu miktarın yarısından fazlasının ise son iki gün içinde yatırıldığı belirtildi.

Polygon Labs CEO’su Marc Boiron, cüzdanların başka bir kripto analiz firması olan Nansen tarafından etiketlendiğini ifade etti. Nansen, bu cüzdanları etiketlemeden önce titiz bir süreçten geçtiklerini ve söz konusu iki cüzdanın Polygon’un kilit üyeleriyle güçlü bağlantılar gösterdiğini açıkladı.

Nansen, Polygon Labs CEO’sunun bu adreslerin firmayla bağlantılarına ilişkin iddiaları reddetmesi üzerine etiketleri kaldıracaklarını açıkladı. Bu durum üzerine Boiron, Nansen’e teşekkür etti ve cüzdanları etiketlemenin kolay bir iş olmadığını kabul etti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum’un Düşüş Eğilimi ve Etkileri

Sonraki Haber

Kripto Para Piyasasında Güncel Durum ve Öne Çıkan Kripto Paralar

İlgili Haberler