Pepe Coin’deki Değer Kaybı ve Balina Hareketliliği

Bitcoin Haber

Son bir haftada yüzde 10 değer kaybı yaşayan kripto para birimi Pepe Coin, düşüş ivmesi yakaladı. Kripto para piyasası, Bitcoin‘in geçen hafta 25.400 dolar seviyelerine kadar gerilemesiyle birlikte düşüşe geçti ve bu süreçte birçok altcoin değer kaybetti. Pepe Coin de bu değer kaybına dahil oldu ve 0,00000078 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı.

CoinMarketCap verilerine göre, Pepe Coin’in piyasa değeri son bir haftada en çok düşen kripto para birimleri arasında yer aldı ve toplam piyasa değeri 306.77 milyon dolar seviyelerine geriledi.

Pepe Coin’deki değer kayıplarının yanı sıra, yüksek miktarda kripto para bulunduran ‘balina’ adresler de borsalara büyük miktarda kripto para transferi gerçekleştirdi. Lookonchain verilerine göre, aynı gün içinde üç farklı adres tarafından 1,5 trilyon Pepe Coin, Binance‘e gönderildi.

Bu adreslerin muhtemelen aynı yatırımcıya ait olduğu düşünülmekte. Ancak kripto para yatırımcıları, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığını unutmamalı ve kendi araştırmaları doğrultusunda işlem yapmalıdır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Sandbox Fiyatının Sabit Kalması ve Balina Yatırımcıların Etkisi

Sonraki Haber

Dünya Genelinde Sadece 22 Kripto Milyarderi Bulunuyor

İlgili Haberler