PancakeSwap (CAKE), BASE Ağına Geliyor: BASE Ağı Nedir, Neden Önemli?

Bitcoin Haber

Kripto dünyasında 2023 yılında birçok akıllı sözleşme platformu ortaya çıktı ve BASE bunlardan biri oldu. Coinbase tarafından inkübe edilen Ethereum layer 2 ölçeklendirme ağı Base’de faaliyet geçen PancakeSwap, düşük işlem ücretleriyle iyi bir alternatif oldu. BASE ağı, hızlı onaylar ve gelişmiş sermaye verimliliğiyle ön plana çıktı ve DeFi platformları için cazip hale geldi. Base ana ağı 9 Ağustos’ta resmen halka açıldı ve şimdiden Optimistic rollup ölçeklendirme ağları Arbitrum ve Optimism’e meydan okuyor.

PancakeSwap, Base’ye takas ve likidite sağlama özelliklerini getirecek. Ardından, kullanıcıların likidite sağlayıcı tokenlarını stake etmelerine ve LP tokenlarında bir pozisyon tutarken PancakeSwap’in yerel CAKE tokenını kazanmalarına olanak tanıyan farm özelliğini Base’ye getirmesi bekleniyor.

Base, Ethereum ölçeklendirme ağlarına odaklanan PancakeSwap’in genişlediği sekizinci blockchain oldu. PancakeSwap, başlangıçta BNB Chain üzerine inşa edilmişti ve şimdi Ethereum, Aptos, Polygon zkEVM, zkSync Era, Arbitrum One ve Consensys destekli Linea’yı destekliyor.

CAKE Coin fiyatı günlük grafikte henüz toparlanma emareleri göstermiyor. Dipten dönüş için 1,4 dolar üstü kapanışlara ihtiyaç var. Eğer boğalar bunu başarabilirse yeniden 3,6 dolara kadar güçlü bir rallinin başladığını görebiliriz.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Theta Coin’in Fiyatı Neden Yükseliyor: Google Cloud İş Birliği

Sonraki Haber

Bitcoin ve Ethereum Fiyat Analizi: Büyük Satışlar mı, Yoksa Ralli mi Bekleniyor?

İlgili Haberler