MetaMask, Kullanıcıların Cüzdanlarını Özelleştirmelerini Sağlayan Snaps Güncellemesini Duyurdu

Bitcoin Haber

Kripto para borsası FTX’in iflas etmesi ve var olmayan kripto paralar üzerinden dolandırıcılık yapması, yatırımcıları merkezi olmayan finans (DeFi) alanına yöneltti. Bu durum, DeFi alanının gelişmesini hızlandırdı. Binance CEO’su da gelecekte DeFi alanının merkezi borsalardan daha büyük bir büyüme potansiyeli olduğunu belirtti. MetaMask, kullanıcıların cüzdanlarını eklentilerle özelleştirebilecekleri bir güncelleme yayınladı.

Bu yeni özellik, MetaMask kullanıcılarının cüzdanlarına üçüncü taraf geliştiriciler tarafından oluşturulan yeni özellikler ve işlevler yüklemelerini sağlıyor. Bu sayede kullanıcılar, daha önce sadece MetaMask geliştiricileri tarafından oluşturulan yeni özellikleri seçme sınırlılığından kurtuldu.

MetaMask Snaps’ın kullanıcı arayüzü, Mina Protokolü’nü sorunsuz bir şekilde entegre ederek, kullanıcılara Mina Protokol adresi oluşturma, Mina coinlerini gönderme ve alma, public ve özel anahtarları yönetme ve işlem geçmişlerini görüntüleme imkanı sunuyor.

Mina yatırımcıları için Auro Wallet’ın bir alternatifi haline gelen MetaMask, Snaps özelliği sayesinde genişleyen kapsamıyla daha kapsamlı bir portala dönüşme yolunda ilerliyor.

Bu gelişme, MetaMask’ın yalnızca bir cüzdan olmaktan çıkıp, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen bir platforma dönüşmesinde önemli bir adım oluşturuyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Stellar (XLM) Düşüşe Geçti: Değer Kayıpları Yüzde 7’yi Aştı

Sonraki Haber

Chainlink (LINK) Geliştirme Faaliyetleri ve Fiyat Analizi: CCIP Lansmanının Ardından Artış Gözlendi

İlgili Haberler