Memecoin PEPE’nin Fiyatı Alarm Veriyor: Kayıplar Artıyor

Bitcoin Haber

Popüler memecoin Pepe (PEPE) Eylül ayının son haftasında etkileyici bir toparlanma gerçekleştirerek ayın ilk yarısındaki tüm kayıplarını geri kazandı. Ancak PEPE’nin fiyatı, 0,00000083 dolardaki fiyat seviyesinde ve kanal formasyonunun üst trend çizgisinden oluşan ikili direnç seviyesi ile karşılaştıktan sonra durdu. PEPE’nin fiyatı 2 Ekim’de direnç trend çizgisinde hızla geri çekildi ve bu durum düşüş trendinin başlayacağı konusunda bir uyarı sinyali olarak görüldü.

PEPE, yazının hazırlandığı sırada 0,00000074 dolardan işlem görüyor ve gün içinde %10,61 oranında kayıp verdi. PEPE’nin fiyatının 2 Ekim’in en düşük seviyesi olan 0,000000107 doların altına düşmesi, yaklaşan düşüş için ek bir teyit görevi görecektir. Bu durum, son dip seviye olan 0,0000006 doların yeniden test edilmesiyle sonuçlanabilecek bir %14’lük düşüşü tetikleyebilir.

Son üç ayda Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve PEPE’nin fiyat hareketleri karşılaştırıldığında, PEPE’nin diğerlerinden daha yüksek bir volatilite gösterdiği görülüyor. PEPE tutarlı bir düşüş trendi içindeyken, SHIB ve DOGE daha yatay hareketler gösterdi.

PEPE’nin Bollinger Bantları’nın düzleşmesi, fiyatın önünde ek bir direnç seviyesi oluşturabileceğini ve yükselişin daha zor koşullar altında kalabileceğini gösteriyor. Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) %60 seviyesinin altına düşmesi, düşüşün giderek daha olası hale geldiğini ortaya koyuyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Piyasaları ve Bitcoin Fiyatıyla İlgili QCP Analistlerinden Yeni Değerlendirmeler

Sonraki Haber

PEPE Coin ile Kripto Para Piyasasında Kazanç Fırsatı

İlgili Haberler