Kripto Piyasasında Son Durum: Bitcoin, Ethereum, Binance Coin ve Ripple Analizi

Bitcoin Haber

Risk piyasalarındaki negatif seyir nedeniyle Bitcoin 26.500 doların altında kaldı. Ethereum, altcoinler arasında kral konumunu sürdürüyor. Ancak fiyatı 2.000 doların altında seyrediyor. 27 Eylül’de 20 günlük EMA’nın üzerine çıktı ama sürdüremedi. Eğer bu bölge korunabilirse fiyat 1.668 dolardaki 50 günlük SMA’ya yükselebilir. Ancak, kritik eşik tekrar kaybedilirse fiyat 1.531 ve 1.368 dolara kadar düşebilir.

Binance Coin (BNB) ise, 2021 yılından bu yana alım yapan yatırımcılar için zararlı bir durumda. Fiyatı tam olarak 20 günlük EMA (213 dolar) seviyesinde. Eğer 220 dolar üzeri kapanışlar gelirse 235 dolara bir hareket gelebilir. Ancak, 203 dolar altı kapanışta 183 dolarlık destek bölgesine kadar kayıpların devam ettiği görülebilir.

Ripple (XRP) ise, alıcıların 25 Eylül’de 20 günlük EMA’nın üzerine çıkmaya çalıştığı bir durumda. Fiyat bu bölgede saplanıp kalmış durumda. Ancak, boğalar ve ayılar arasındaki kararsızlığa işaret eden simetrik bir üçgen formasyonu oluşmuş durumda.

Ayıların hedefi 0,49 dolar altı kapanışlarda 0,46 ve 0,41 dolara düşüş yönünde. Tersi senaryonun hedefi ise 0,56 dolar. Ancak unutulmamalıdır ki, bu bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez ve yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı ve kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

RLB, Bir Sonraki Boğa Piyasasının Parlayan Yıldızı Olacak

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyat Analizi: Düşüş Devam Edecek Mi?

İlgili Haberler