Kripto Para Yatırımcıları İçin Loom Network, Stellar ve Metal Coin Analizi

Bitcoin Haber

Kripto para yatırımcıları için zorlu bir süreç devam ederken, bazı altcoinler yatırımcıları sevindirdi. Bu altcoinlerden biri olan Loom Network (LOOM), 14 Haziran’dan bu yana yükselen bir destek çizgisi izledi ve 10 Eylül’deki son sıçramanın ardından keskin bir yukarı yönlü harekete başladı. Ancak, fiyatın hızla tersi yöne koşabileceği için yatırımcıların kar almayı bilmesi gerekiyor.

Bir diğer altcoin Stellar (XLM) ise 13 Temmuz’dan bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düştü. Düşüş 17 Ağustos’a kadar devam etti ve 0,105 dolarlık diple sonuçlandı. Fiyat daha sonra sıçrayarak uzun bir alt fitil oluşturdu ve 0,110 dolarlık destek alanını doğruladı.

Metal (MTL) adlı altcoinin fiyatı ise Kasım 2022’den bu yana yükselen bir destek çizgisi boyunca arttı. Daha yakın zamanda 17 Ağustos’ta sıçrayan fiyat yukarı yönlü bir hareketi başlattı. MTL şu anda 1,35 dolarlık azalan direnç çizgisine yaklaşıyor.

Bu altcoinlerin fiyat hareketlerini dikkatle izlemek ve stratejilerini buna göre belirlemek, yatırımcıların menfaatine olabilir. Ancak kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığı unutulmamalıdır.

Bu analizler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez ve yatırımcılar kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

FTX’in Tasfiyesi ve Altcoinlerdeki Büyük Düşüş

Sonraki Haber

Cardano’nun ADA’sının Arzı Azalırken Yıllık Enflasyon Oranı Düşüyor

İlgili Haberler