Kripto Para Piyasasındaki Düşüşe Rağmen TON ve RUNE Göz Kamaştırıyor

Bitcoin Haber

Kripto para piyasası 11 Eylül’deki düşüşünün ardından toparlanma belirtileri göstermeye başladı. Son 30 gün içinde genel olarak olumsuz bir seyir izleyen piyasada, çoğu kripto para düşük performans gösterirken, iki altcoin diğerlerine göre daha iyi bir performans sergiledi. Telegram’ın geliştirdiği The Open Network’un yerel varlığı Toncoin (TON) ve THORChain’in (RUNE) CoinMarketCap verilerine göre son 30 gün içinde sırasıyla yüzde 22 ve yüzde 30 değer kazandı.

Kripto para piyasasının toplam piyasa değeri son 27 günde yüzde 12’lik bir düşüş yaşarken, TON ve RUNE’un fiyatları yükselmeye devam etti. Bu durum, her iki altcoin’in de genel düşüş trendine rağmen iyi bir performans gösterdiğini ortaya koydu.

Telegram tarafından 2018 yılında geliştirilen TON, Ethereum, Cardano, Solana gibi Layer 1 Blockchain rakiplerine sahip bir halka açık ağdır. Son 24 saat içinde yüzde 0,67 düşüş yaşamasına rağmen, TON son 30 gün içinde yüzde 29,93 değer kazandı.

Diğer taraftan, kullanıcıların kripto paralarını çeşitli ağlar arasında kolayca takas etmelerini sağlayan merkeziyetsiz bir likidite protokolü olan THORChain’in yerel varlığı RUNE, son 30 gün içinde yüzde 34,13 değer kazandı.

Sonuç olarak, genel olarak düşüş trendinde olan kripto para piyasasında, TON ve RUNE gibi bazı altcoin’ler olumlu bir performans sergileyerek dikkat çekiyor. Bu iki altcoin, yatırımcılar için potansiyel bir yatırım fırsatı olabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Binance, Vadeli İşlemleri Etkileyen Sorun Hakkında Bilgilendirme Yaptı

Sonraki Haber

Shiba Inu Fiyatı Düşüyor, Solana Yorumları: Pomerdoge P2E Rallisine Öncülük Mü Ediyor? 

İlgili Haberler