Analiste Göre Cardano’nun ADA’sı Depresyon Aşamasına Girdi

Bitcoin Haber

Kripto para analisti Benjamin Cowen, Cardano‘nun ADA‘sının beklenmedik bir şekilde son derece negatif bir gelecekle karşı karşıya olduğunu öne sürdü. Analist, ADA’ya yönelik görece uzun sürecek bir “depresyon aşaması” öngörüsünde bulundu. Cowen, ADA’nın fiyatının 0,24 doların altına indiğinde aşağı yönlü hareketlerin başlayacağını ve bu durumun 2024 yılına kadar devam edebileceğini düşünüyor.

Cowen, Cardano’nun depresyon aşamasının 2024 yazına kadar uzanabileceğini ve yaklaşık dokuz ay sürebileceğini belirtti. Analist, depresyon aşamasının dibi olarak 0,125 dolar civarını öngörüyor. Bu da ADA’nın mevcut fiyatlarına göre %50’lik bir düşüş anlamına geliyor.

Bu, Cowen’in ADA için ilk uyarısı değil. Analist, daha önce Eylül ayında ADA’da ciddi bir düşüşün yaklaştığını belirtmişti. Cowen’e göre, düşüşün nedeni kripto para piyasasındaki genel bir düşüş değil, altcoin’den agresif bir likidite çekilmesi olacak.

CoinMarketCap verilerine göre Cardano’nun ADA’sı şu anda 0,246 dolardan işlem görüyor. Bu da ADA’nın Cowen’ın öngördüğü depresyon aşamasının ilk aşamalarında olduğunu gösteriyor.

ADA yatırımcıları, fiyat performansını yakından takip ediyor. Ancak Cowen gibi tecrübeli bir analistin bu uyarısı, tartışmalara ve endişelere neden oldu.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin İşlemi İçin 500 Bin Dolarlık Rekor Ücret Ödendi

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyat Analizi: Yükseliş Sinyalleri ve Potansiyel Hedefler

İlgili Haberler