Kripto Para Piyasasında Solana, Chiliz ve CEEK Coin Analizi

Bitcoin Haber

Kripto para yatırımcıları Bitcoin fiyatındaki dalgalanmaların devam etmesi ve Fed politikasının beklenenden uzun süre sıkı kalabileceğine dair işaretlerle altcoinlere daha temkinli yaklaşıyorlar. Bu kapsamda, SOL, CHZ ve CEEK Coin için orta vadeli hedefler önemli hale geliyor.

Solana (SOL) boğaları daha fazla direnemedi ve fiyatın 22 doların altına indiği görüldü. Eğer fiyat bu bölgenin altında kapanışlar yaparsa 20,2 ve 19 dolara gerileyebilir. 19 dolardan düşüş devam ederse 17,5 ve 15,8 dolar seviyeleri sonraki hedefler olacak.

Chiliz (CHZ) Coin, yeniden 0,056 doların altına döndü. Şu aşamada CHZ Coin fiyatının daha da düştüğünü görebiliriz. Günlük grafikte 0,056 dolar geri alınmadığı sürece yeni dipler görülebilir. Haftalık grafikte ise 0,05 doların altı pek parlak görünmüyor.

CEEK Coin’de fiyatın 31 Ağustos döneminde görülen 0,043 dolara kadar yükseldiği ancak üç gün öncenin seviyelerine geri döndüğü görülüyor. Eğer 0,035 dolar üstü kapanışlar olursa 0,04 bölgesi yine hedeflenebilir. Ancak orta vadeli görünüm 0,044 dolar altı kapanışlarda yeni ATL seviyelerinin belirleneceğini gösteriyor.

Sonuç olarak, kripto para yatırımcıları Bitcoin’deki dalgalanmalar ve Fed politikasının sıkılaşma ihtimaline karşı altcoinlerde temkinli davranıyorlar. Solana, Chiliz ve CEEK Coin’in orta vadeli hedefleri bu gelişmeler ışığında değerlendiriliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Stablecoin Şirketleri Güven Kaybında: Yatırımcılar Büyük Kayıplar Yaşıyor

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyatı ve Google Trends İlişkisi: Bir Bitcoin Rallisi Yakın mı?

İlgili Haberler