Kripto Para Piyasasında Düşüşe Rağmen %30 Değer Artışıyla Öne Çıkan Altcoin: Toncoin

Bitcoin Haber

Kripto para piyasasında bu hafta, lider kripto para birimi Bitcoin‘in 26.000 doların altına düşmesiyle birlikte çoğu altcoin değer kaybetti. Ancak, Toncoin (TON) son bir haftada %30’a yakın değer kazandı ve piyasadan pozitif ayrıştı. Bitcoin, hafta içinde 25.400 dolar seviyelerine kadar geriledi ve hafta sonuna da düşüş ile başladı. Gün içinde yeniden yükselişe geçse de, henüz 26.000 dolar seviyelerini aşamadı.

Ethereum (ETH) Salı günü 1740 dolar seviyelerine çıksa da, hafta içerisinde kaydettiği değer kayıplarıyla birlikte 1630 dolar seviyelerine geriledi. Kripto endüstrisinin toplam piyasa değeri ise Eylül ayının ilk gününde 1,04 trilyon dolar seviyelerine geri çekildi.

Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, Bitcoin’in 26.000 dolar seviyelerinin altına düşmesiyle birlikte değer kaybetti. Ancak, bu düşüş eğilimine rağmen değer kazanan altcoinler de oldu.

Son bir haftalık zaman diliminde %30’a yakın bir değer artışı kaydeden Toncoin, 1,94 dolar seviyelerine kadar çıktı ve 1,87 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Toncoin, kaydettiği son fiyat hareketleriyle birlikte piyasa değerini 6,4 milyar dolar seviyelerine çıkardı ve CMC’nin piyasa değeri sıralamasında 11. sıraya yükseldi.

Bu veriler, yatırımcıların kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve risk taşıdığının farkında olmaları ve kendi araştırmaları doğrultusunda işlem yapmaları gerektiğini hatırlatır. Toncoin, piyasadaki genel düşüşe rağmen değer kazanmayı sürdüren bir altcoin olarak dikkat çekiyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Metaverse Projeleri SAND ve MANA Büyük Değer Kaybı Yaşıyor

Sonraki Haber

5500’den Fazla BTC’nin Coinbase’e Aktarılması: Kripto Piyasası Nereye Gidiyor?

İlgili Haberler