Kripto Para Piyasası Yükselişte: Cardano (ADA), Kritik Direnç Seviyelerine Yaklaştı!

Bitcoin Haber

Cardano (ADA) kripto parası, hafta başında son bir yılın en düşük fiyat seviyelerine yaklaştı ve 0,23 dolar seviyelerine geriledi. Bu düşüş, Cardano blockchain’inin TVL miktarında son bir ayda çift haneli düşüşlerin yaşanmasına neden oldu. Ancak, Bitcoin’in hafta içerisinde 26.500 dolar seviyelerini aşması, kripto para piyasasının yeniden yükselişe geçmesine vesile oldu. ABD enflasyon verilerinin beklentilerin üzerinde gelmesine rağmen, kripto para piyasası yükseliş trendini sürdürdü.

Cardano (ADA) da Bitcoin’in 26.500 dolar seviyelerini aşmasıyla birlikte yükselişe geçti. Hafta başında son bir yılın en düşük seviyelerine yaklaşan ADA, güne yükselişle başladı ve yeniden kritik direnç seviyelerine yükseldi.

Kripto para piyasası, Bitcoin’in 26.600 dolar seviyelerine yükselmesiyle birlikte yükselişe geçti. 8,8 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan Cardano (ADA) da gün içerisinde değerini arttırmaya başladı.

Son 24 saatlik süreçte Cardano (ADA), %1,7’lik bir değer artışı kaydederek 0,25 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Son değer artışları ile 0,25 dolar seviyelerini aşan ADA, 0,26-0,28 dolar direncine de yaklaştı. Bu yükselişlerin ardından Cardano’nun (ADA) toplam piyasa değerinde saatler içerisinde 200 milyon dolarlık bir artış gerçekleşti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

XRP Fiyatı ve Ripple’ın SEC Zaferi: Gelecek Beklentiler

Sonraki Haber

MATIC Coin İçin Beklenen Ralli Başlıyor mu?

İlgili Haberler