Kripto Para Piyasası Yükselişte: Bitcoin ve Ethereum Değer Artışı Kaydediyor

Bitcoin Haber

Bitcoin, güne yükseliş ile başlayarak 26.500 dolar seviyelerini gördü. BTC’deki değer artışları, kripto para piyasasının yeniden yükselişe geçmesine yardımcı oldu. Aynı zamanda Ethereum da son değer artışları ile birlikte 1620 dolar seviyelerinde işlem görmeye başladı.

Hafta başında 25.000 dolar seviyelerine kadar gerileyen Bitcoin, yeniden 26.500 dolar seviyelerine ulaştı. Ethereum, son 24 saatte %1,7 değer artışı kaydederek 1620 dolar seviyelerine ulaştı. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin de değer artışlarına hız kazandırdı.

BNB 211 dolar, XRP 0,48 dolar, Cardano 0,24 dolar, Dogecoin 0,061 dolar, Solana 18,8 dolar ve TRON 0,081 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para piyasasının toplam piyasa değeri 1,04 trilyon dolar seviyelerini aştı.

Gün içerisinde değer artışı kaydeden kripto para birimleri arasında Hedera (HBAR), THORChain (RUNE), Conflux (CFX), Curve DAO Token (CRV) ve Maker (MKR) öne çıktı. Ancak, Bitcoin’deki yükselişe rağmen bazı kripto para birimleri de değer kaybetti.

Bu yazıda yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi içermez. Kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığı unutulmamalı, yatırımcılar kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Binance Hakkında Şok İddia: Kripto Avukatından Önemli Açıklamalar

Sonraki Haber

APT Token’da Büyük Kilit Açılışı Yatırımcıları Endişelendiriyor

İlgili Haberler