Kripto Para Piyasası ve ADA’nın Gelecekteki Durumu

Bitcoin Haber

11 Ekim tarihinde kripto para piyasası 24 saatlik işlem süresinde değer kaybı yaşadı. Eylül FOMC Tutanakları’nın ardından piyasada düşüş yaşandı ve Cardano (ADA) %0,36 oranında değer kaybetti. Bitcoin‘in likidite seviyesi 27,2 bin dolara çıktıktan sonra düşüş yaşayarak 25 bin dolarlık seviyeye geriledi.

10 Ekim tarihinde ADA’nın fiyat tahmininde düşüş öngörüldü. Ancak bu düşüşün ardından yükselişe geçiş zor oldu. Eğer bu düşüş durdurulabilirse, ADA’nın değeri 0,27 dolara çıkabilir.

ADA piyasası, sermaye akışında iyileşme kaydetti. Ancak bu iyileşme kalıcı olmayabilir ve düşüş baskısı devam edebilir. Bu durum, satıcıların etkin olduğunu göstermektedir. ADA, daha fazla uzun pozisyonun ayrıştığını gördü, bu da düşüş eğiliminin devam edeceğini gösteriyor.

Son olarak, genel kripto likidite verilerine bakıldığında, son 4 saat içinde short ve long pozisyonları arasında çok az bir fark olduğu görülüyor. Bu durum, Eylül ayı TÜFE verilerinin açıklanmasının ardından fiyat dalgalanmalarının yaşanabileceğini gösteriyor. Bu nedenle, yatırımcıların bu durumu dikkate alarak hareket etmeleri önerilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Mastercard, Blockchain Ekosistemlerinde CBDC’leri Desteklemek İçin Testler Yapıyor

Sonraki Haber

MATIC Coin’in Gelecekteki Durumu: Alım Seviyesi Geldi Mi?

İlgili Haberler