Kripto Para Piyasası Düşüşte: Bitcoin ve Ethereum Değer Kaybetti

Bitcoin Haber

Kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin‘in gün içerisinde 25.590 dolar seviyelerine kadar gerilemesi ile birlikte yeni haftaya düşüş ile başladı. Ethereum (ETH) da gün içerisinde değer kayıplarına uğradı ve haftalardır test ettiği 1600 dolar destek seviyesinin altına indi. ETH, son değer kayıpları ile birlikte 1586 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı.

Bitcoin, günün ilk saatlerinde 26.000 dolar seviyelerine yaklaştı ancak sonrasında 25.590 dolar seviyelerine kadar geriledi. Kripto para piyasası, Bitcoin’deki değer kayıplarının etkisiyle düşüşe geçti. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, sabah saatlerinden bu yana değer kayıplarını hızlandırdı.

Kripto para ekosisteminin toplam piyasa değeri, 1,02 trilyon dolar seviyelerine geriledi. Kripto para piyasası yeni haftaya düşüş ile başlarken işlem hacimleri de önemli bir artış gösterdi. Kripto para piyasasının son 24 saatlik toplam işlem hacminde %60’ın üzerinde bir yükseliş kaydedildi.

Ethereum, son bir haftada ortalama %2,7’luk bir değer kaybı kaydetti ve düşüş yönlü bir ivme yakaladı. Ethereum, kripto para piyasasının yeni haftaya düşüş ile başlaması ile birlikte değer kayıplarını hızlandırdı.

Ethereum, son değer kayıpları ile birlikte 1600 dolar destek seviyesinin altına indi ve 1586 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Son değer kayıpları ile birlikte Ethereum’un toplam piyasa değeri, 190,7 milyar dolar seviyelerine geriledi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Friend Tech’in Kilit Değeri İkiye Katlandı: TVL 20 Milyon Doları Aştı

Sonraki Haber

Bitcoin’de Çift Tepe Formasyonu: Analistler Yatırımcıları Uyarıyor

İlgili Haberler