Kripto Para Piyasası Düşüşle Başladı: Bitcoin ve Solana’nın Durumu

Bitcoin Haber

Kripto para piyasası, haftanın başında düşüş yaşadı. Lider kripto para birimi Bitcoin, günün ilk saatlerinde 26.000 dolar seviyelerine yaklaştı ancak son fiyat hareketleri ile 25.800 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Aynı zamanda, son 24 saat içerisinde %1’in üzerinde bir değer kaybı kaydeden Solana ise 17,89 dolar seviyelerine kadar geriledi.

Bitcoin, günün ilk saatlerinde 26.000 dolar seviyelerine önemli ölçüde yaklaştı. Ancak, bu seviyeyi aşmasının ardından yeniden düşüşe geçti ve 25.800 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, sabah saatlerinden bu yana çeşitli oranlarda değer kayıpları kaydetti.

Ethereum ise son değer kayıplarının ardından 1.615 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para ekosisteminin toplam piyasa değeri, CoinMarketCap verilerine göre 1,04 trilyon dolar seviyelerine geriledi.

Solana, Bitcoin’in 26.000 dolar seviyesini aşamaması ve yeniden düşüşe geçmesiyle birlikte değer kaybına hız kazandı. Son 1 haftalık zaman dilimi içerisinde %7’den fazla değer kaybetti ve yeni haftanın ilk gününde düşüşe devam etti.

Son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde %1’in üzerinde bir değer kaybı kaydeden Solana, 17,8 dolar seviyelerine kadar geriledi ve son fiyat hareketleri ile 18,3 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Geçen haftadan bu yana kaydedilen değer kayıplarının ardından Solana’nın toplam piyasa değeri, CoinMarketCap verilerine göre 8,3 milyar dolar seviyelerinden 7,5 milyar dolar seviyelerine geriledi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

FTX, LayerZero Labs’a Karşı 45 Milyon Dolarlık Anlaşmayı İptal İçin Dava Açtı

Sonraki Haber

Kripto Dünyasında 13 Eylül Paniği! FTX Bu Coinleri Elden Mi Çıkaracak? Güvenilir Projeler Hangileri?

İlgili Haberler