Kripto Para Piyasalarında LINK Coin Beklentileri

Bitcoin Haber

Kripto para piyasalarındaki dalgalanmalar devam ederken, LINK Coin için beklentiler merak ediliyor. Nisan ayından bu yana LINK Coin fiyatındaki önemli bir dalgalanma yaşanıyor. Bu dönem, en büyük iki kripto piyasa yapıcısının borsalardaki etkinliğini azalttığı dönemi temsil ediyor. LINK Coin fiyatı bu dönemde azalan trend direnç çizgisinin altına indi.

30 Eylül tarihinde kritik bir trend çizgisi reddedildi. Swift ile yapılan başarılı testin ardından güçlenen duyarlılık, fiyat artışını tetikledi ancak direnci aşılması için yeterli desteği sunamadı. Genel piyasa hissiyatındaki dalgalanma da LINK Coin için zorlayıcı oldu.

20 Temmuz ve 30 Eylül retlerinden ilki %33’lük bir düşüşe neden olmuştu. Ancak ikincisi, BTC fiyatındaki toparlanmanın da etkisiyle hafif bir geri çekilme doğurdu. LINK Coin için bundan sonraki süreçte beklenti, fiyatın 7,2 dolara düşmesi ve uzun bir alt fitil oluşturması yönünde. Bu, son satışları hızla karşıladığı anlamına geliyor.

Eğer RSI yeniden 50 bölgesinin altına inerse, çift haneli güçlü bir satış dalgası başlayabilir. Ancak mevcut durum, BTC’nin güçlü kaldığı için, önceki iki hareketin RSI bağlantılı tekrarını görmeyebileceğimizi söylüyor.

Önceki iki hareketin tekrarı olur ve RSI nötr bölgeyi kaybettikten sonra satış hızlanırsa 6,23 dolara kadar düşüş devam edebilir. Ancak RSI bir sıçrama yapar ve aşırı alım bölgesine giderse 8-10 dolar bölgesinde yeni bir zirve görebiliriz. Bitcoin ise yazı hazırlandığı sırada 27.500 doları geri almak için mücadele ediyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Platformu Galxe Hacklendi: GAL Token Fiyatı Düştü

Sonraki Haber

Kanada’da Kripto Varlık Düzenlemeleri Netleşti: CSA, Kripto Şirketleri İçin Standartları Belirledi

İlgili Haberler