Kripto Para Piyasaları ve Uzman Görüşleri

Bitcoin Haber

Kripto para piyasalarının hareketlilik dönemine giriş yapması bekleniyor ve bu durum, özellikle Bitcoin’in güçlü seyrini sürdürmesi nedeniyle yatırımcıları umutlandırıyor. Sektör öncülerinin piyasa hakkında yaptığı yorumlar ve açıklamalar önemli.

Avustralyalı snowboardcu Scotty James, geleneksel yatırımcı profili ve yatırım anlayışının yeni nesillerle birlikte değiştiğini ve kripto paranın bu yeni yapıda önemli bir yer edindiğini ifade etti. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ise ABD’nin düzenleyici belirsizliği nedeniyle ülkede şirket kurulmamasını tavsiye etti. Coinbase CEO’su da bu konuda Garlinghouse’u destekledi ve siyasilerin kripto paraların potansiyelini göremediklerini belirtti.

Eski PayPal yöneticisi David Marcus, küresel ödemeler konusunda daha çok yol kat edilmesi gerektiğini vurguladı. BitQuant, Bitcoin fiyatının önümüzdeki Nisan ayında gerçekleşecek blok ödül yarılanması sonrasında 250 bin dolara çıkacağını öngördü.

Bu durumun diğer kripto paralar için de büyük rallilere sebep olacağı düşünülüyor. Ancak bunun gerçekleşebilmesi için öncelikle küresel ölçekte sıkı merkez bankası para politikalarının gevşemesi ve paranın bollaşması gerekiyor. Her ne kadar bu tahminler yatırım tavsiyesi olarak kabul edilmese de, kripto para birimlerinin volatilitesinin yüksek olduğu ve yatırımcıların kendi araştırmalarını yaparak işlem yapmaları gerektiği hatırlatılıyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

FTX, Müşteri Talep Portalını Güvenlik Protokolleri Güncellendikten Sonra Yeniden Açtı

Sonraki Haber

DeFi Piyasa Hacmi Ağustos Ayında %15,5 Azaldı

İlgili Haberler