Kripto Para Analisti, Uptober Dönemi ve Üç Kripto Para Hakkında Yorum Yaptı

Bitcoin Haber

Bir kripto para analisti, piyasa güncellemesini paylaştı ve 3 kripto para hakkında değerlendirmelerde bulundu. Analist, Bitcoin‘in fiyatının önceki düşüş öncesi yükselişlerine benzer bir hareket tekrarladığını, sürpriz bir durumda 27.000 doları destek olarak doğrulayabileceğini belirtti. Ekim ayının genellikle yatırımcılar tarafından “Uptober” olarak adlandırıldığını ve bu ayın yükselişlere ev sahipliği yaptığını belirtti.

Ayrıca Fed başkanının ekonomiye dair açıklamalar yapması beklenmediği için, yakın zamanda gerçekleşen ETH ETF onaylarına dair beklentilerle birlikte toparlanmanın sürdüğünü ifade etti. Analist, 1 Kasım’da Fed’in bir sonraki toplantısının olacağını ve bu nedenle ay boyunca piyasaları sarsabilecek başka bir durumun beklenmediğini belirtti.

Analist, Pepe Coin’in mevcut değerinden %16’dan fazla düşebileceğini, ancak şimdilik BTC artışının desteğiyle 0,00000071 dolar seviyesini koruduğunu söyledi. Pepe Coin’in yönetiminin büyük bölümünün kasayı boşaltıp kaçtığını ve bu nedenle Pepe Coin fiyatının bir sıfır aldığını belirtti.

Analist, Bitcoin’de yükseliş eğiliminin sürdüğünü, ancak gelecek yıl ikna edici bir boğa piyasasına kadar fiyat dalgalanmasının öngörüldüğünü belirtti. Ayrıca, SOL Coin için 2023 yılının en düşük seviyelerinin yeniden test edilebileceğini belirtti.

Son olarak, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının altını çizerek, yatırımcıların kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmeleri gerektiğini belirtti. Analist, bu bilgilerin kesinlikle yatırım tavsiyesi içermediğini vurguladı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Chainlink (LINK) Fiyatı Ekim Ayında Artışa Geçiyor: Balinaların Hamlesi Ne Olacak?

Sonraki Haber

Binance’ye Milyonlarca MATIC Aktaran Balinanın Etkisi: Polygon (MATIC) Fiyatında Düşüş

İlgili Haberler